Našli ste nižšiu cenu?

Záujem o elektrické motorky stále rastie

Elektrický skúter môžeme na našich cestách vídať čoraz častejšie. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam si postupom času získava srdcia čoraz väčšieho počtu ľudí. Ak chcete niečo ušetriť za palivo a odľahčiť prírode, elektrický skúter by vás mohol zaujať. Zatiaľ sa najviac predávajú elektrické skútre – najmä vďaka ich cenovej dostupnosti.

84baff7c8c85d91c65d8

Dizajn a značka e-motorky

Pri výbere elektrického skútra sa určite zamerajte aj na to, aký má elektrická motorka dizajn. Na výber sa ponúka  veľké množstvo rozličných modelov, ktoré sa od seba líšia farebným prevedením a dizajnom. Zaobstarať si môžete športový, mestský ale aj  retro skúter. Svoj výber by ste mali zohľadniť podľa toho, kde s motorkou budete jazdiť a aký je váš životný štýl.

Značka elektrickej motorky je v tomto prípade dôležitá. V budúcnosti bude hrať dôležitú úlohu v prípade servisu a výmeny dielov. Ak si kúpite neznačkový stroj z Číny, náhradné diely budete zháňať naozaj ťažko. Pred samotným nákupom sa teda so značkou zoznámte a zaujímajte sa, či sa na taký e-skúter dajú obstarať náhradné diely.

Najobľúbenejšie značky elektrických skútrov

Najobľúbenejšou je značka Hecht, ktorá na náš trh dodáva veľa modelov skútrov a iných typov motoriek na batériu.

Elektroskúter Hecht

Celosvetovo uznávaná značka Hecht má vo svojom portfóliu tiež elektroskútre. Zameriava sa pritom na vyššiu strednú triedu, v ktorej si môžete zaobstarať motorku na batériu už od pár stoviek Eur. Ak hľadáte elektrický skúter pre seniorov, značka Hecht priniesla na trh modely, ktoré nájdete pod pojmom “elektrický skúter trojkolka”. Ich výhodou je vynikajúca stabilita a jednoduchá manipulácia a riadenie. Elektroskútre Hecht sú všeobecne zárukou tej najvyššej kvality.

Kde kúpiť elektroskúter

Elektrické skútre sa už vo veľkom množstve predávajú aj na našom trhu. V prípade, že potrebujete poradiť, radi vám pomôžeme s výberom. Navštívte náš e-shop Romerx.sk, kde máte na výbeer rôzne varianty e-motoriek.

Ponúkame predaj akumulátorových motoriek a skútrov s pohonom na batériu od výrobcu Hecht. Predaj záhradnej techniky je podporovaný profesionálnym servisno-technickým zázemím s dobre preškolenými  pracovníkmi. Vyberte si z našej širokej ponuky aku motorky, skútre a iné akumulátorové stroje.

Pripravili sme pre vás širokú ponuku akumulátorových skútrov svetového výrobcu Hecht. U nás nájdete kvalitné a výkonné aku motorky. Kompletnú ponuku aku techniky nájdete v našom e-shope alebo predajni Romerx.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore