Našli ste nižšiu cenu?

ČERPADLÁ HONDA

Každý správny záhradkár, ktorý má vlastný prírodný zdroj vody, by mal mať aj výkonné čerpadlo. Pri kúpe čerpadla zohľadňujeme hlavne kvalitu a životnosť čerpadla. Kvalitu čerpadla určuje jeho konštrukcia a materiály, z ktorých je vyrobené, najlepšia je nehrdzavejúca oceľ. Využíva sa hlavne pri čerpadlách, ktoré sú určené do hlbokých vŕtaných studní. Z hľadiska životnosti rozhoduje kvalita hriadeľa a upchávka (vodotesné, uhlíkovo-keramické alebo uhlíkovo-kremíkové utesnenie) medzi elektromotorom a čerpadlom. HONDA ponúka tieto druhy čerpadiel.

ĽAHKÉ ČERPADLÁ HONDA

Ľahké prenosné čerpadlá sú ideálne na postrekovanie a zavlažovanie okolo domu ale aj na hasenie požiarov. Motory vodných čerpadiel HONDA sú spoľahlivé a vedia vyprodukovať len malé množstvo emisií a vibrácií. Tieto čerpadlá sú mimoriadne efektívne a to hlavne vďaka dokonalej konštrukcii tesnení hadíc a kruhových tesnení. To zabezpečuje, že sa do čerpadla nenasáva vzduch, čo by spôsobilo pokles podtlaku. Kategóriu ľahkých čerpadiel označuje ich hmotnosť, nie sila, pretože dokážu prečerpať až 280 litrov za minútu. Sú veľmi tiché, preto sú vhodné aj na použitie na farmách a družstvách a vzťahuje sa na ne až 5-ročná záruka.
Ľahké čerpadlo HONDA
Vysokotlakové čerpadlo HONDA

VYSOKOTLAKOVÉ ČERPADLÁ HONDA

Vysokotlakové čerpadlá sú vhodné na prácu, kde sa vyžaduje vysoký tlak vody, ako postrekovače a dýzy pre zavlažovanie, protipožiarne aplikácie a všade tam, kde je potrebné čerpanie kvapalín na väčšiu vzdialenosť. Používajú tlak päť barov na vytlačenie vody až do 50 m. Sú vhodné aj na použitie s mierne znečistenou vodou. Tieto vysokotlakové čerpadlá majú výborné vybavenie a to liatinovým špirálovým difuzérom a impelerom, ktorý je odolný voči odieraniu. Aj preto sú schopné prečerpať vodu až do 450 litrov za minútu. Vzťahuje sa na ne taktiež päťročná záruka.

VYSOKOPRIETOKOVÉ ČERPADLÁ HONDA

Tieto profi čerpadlá sú vyrobené predovšetkým rýchle prečerpávanie veľkého objemu vody. Používajú sa pre všetky prvky industriálnej triedy ako je antivibračné uloženie, silikón-karbidovú upchávku, liatinový impeler a špirálový rozvádzač. Majú profesionálne funkcie vďaka ktorým sú schopné pracovať s usadeninami a pieskom sú ideálne na použitie na staveniskách alebo na odstraňovanie vody po záplavách.

Vysokoprietokové čerpadlo HONDA
Chemické čerpadlo HONDA

CHEMICKÉ ČERPADLÁ HONDA

Čerpadlá, ktoré sú vyrobené zo zosilneného termoplastu, ten poskytuje dokonalú odolnosť proti chemickým a drsným materiálom a zabezpečuje jeho dlhú životnosť. Používajú sa prevažne na čerpanie chemikálii, ktoré sa často používajú v poľnohospodárstve a priemysle a zvládnu aj najťažšie úlohy, sú navrhnuté tak, aby vedeli pracovať aj s materiálmi, ktoré iné čerpadlá nezvládnu (sulfáty, dusičnany, chloridy..).

KALOVÉ ČERPADLÁ HONDA

Výbornou voľbou pre profesionálov sú kalové čerpadlá. Vedia čerpať vodu, ktorá je znečistená pevnými časticami do priemeru 31 mm a prečerpať až do 1600 litrov za minútu (WT 40). Sú správnou voľbou pre stavebné spoločnosti, kde zvládnu aj tie najnáročnejšie úlohy. Kamienky a iné nečisty môžu voľne prechádzať čerpadlom bez toho aby sa čerpadlo upchalo alebo poškodilo a to všetko pri zachovaní profesionálneho výkonu pri čerpaní vody. Jednoduché čistenie čerpadla vďaka rýchlo otváraciemu krytu zabezpečí dlhú životnosť.

Kalové čerpadlo HONDA
Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore