Napíšte nám a my vám pripravíme cenovú ponuku priamo pre vás

Našli ste nižšiu cenu?

GENERÁTORY HONDA

Generátory resp. elektrocentrály sa používajú na dodávanie elektrickej energie na tie miesta, kde nie je prúd. Fungujú tiež ako záložný zdroj, kde je potrebná a nevyhnutná elektrická energia (v nemocniciach). Pri kúpe a výbere novej elektrocentrály je veľmi dôležité vedieť, aké spotrebiče na ňu plánujete napájať. Honda ponúka na výber tri typy generátorov/elektrocentrál a to invertorové generátory, odolné a odolné high-tech generátory. Nižšie si povieme k nim trošku viac.

INVERTOROVÉ GENERÁTORY

Predstavujú generátory, ktoré sú ľahko prenosné, vyrobené z odľahčených materiálov ako sú napr. zliatiny horčíka, vďaka čomu sú jednoduché na používanie. Generátory Honda sú vďaka zvukovo izolovaným krytom tihšie majú systém tlmiča výfuku, ktorý udržuje hlučnosť motora na nízkej úrovni. Výhodou je, že nemusíte rušiť susedov nepríjemným zvukom. Generátory majú bezproblémové štartovanie pomocou tlačidla, ktoré im umožňuje zapnutie a vypnutie pomocou voliteľného káblového diaľkového ovládača. Vďaka novinke prepojiť dva generátory cez doplnkovú skrinku na paralelnú prevádzku môžeme dosiahnuť dvojitý výkon.
Invertorový generátor
Odolný generátor

ODOLNÉ GENERÁTORY

Odolné generátory HONDA sú vhodné do náročných podmienok, pretože sú to výkonné a spoľahlivé stroje. Sú prvou voľbou pre náročné použitie vo vonkajších podmienkach. Vďaka praktickému vybaveniu je spustenie a prevádzka generátora veľmi jednoduchá. Na kvalitu HONDA sa môžete spoľahnúť aj v tomto prípade, stroje sú odolné a výkonné a vždy pripravené na vysoký výkon. Generátory EC kondenzátorového/indukčného typu sú jednoduché a hospodárne. Energia, ktorá je vyrábaná je vhodná pre spotrebiče ako elektrické vŕtačky, kotúčové píly a zbíjačky. Lepšiu konzistenciu a stabilitu výkonu umožňuje automatický regulátor napätia (AVR) tým pádom vytvára stabilnejší výstupný signál.

ODOLNÉ HIGH-TECH GENERÁTORY

Sú to profesionálne generátory, ktoré sú odolné, spoľahlivé a výkonné. Produkujú čistý elektrický výkon, ktorý možno použiť pre široký rozsah citlivých elektrických aplikácií, v oblasti stavebníctva, služieb a aj ako záložny zdroj domácností. Majú najnovšie motory GX, ktoré sú oveľa tichšie a vďaka technológii digitálnej regulácie napäťového výstupu od spoločnosti Honda sa môžete spoľahnúť, že budú bezpečne napájať citlivé elektrické spotrebiče celé hodiny.

Odolný high-tech generátor
Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore