Našli ste nižšiu cenu?

KROVINOREZY HONDA

Tieto stroje sú navrhnuté tak, aby mali maximálny výkon pri najvyššom možnom komforte používania. Spoľahlivosť aj pri skutočne náročných podmienkach. Extrémne odolní a spoľahliví pomocníci so 4-taktným motorom sú vhodní aj tam, kde sa iné krovinorezy neodvážia. Sú poháňané prevodovým hriadeľom so šiestimi drážkami pre vyššiu silu, lepší krútiaci moment a prevod výkonu
do pracovnej oblasti.

KROVINOREZY HONDA

Krovinorezy HONDA používajú špeciálny typ bezkontaktných ložísk, ktoré používa aj NASA a sú známe svojou odolnosťou voči prachu, preto sú vhodné pre ultra vysokorýchlostné práce. Tieto ložiská sú mimoriadne tichéa ich životnosť je omnoho dlhšia ako u tradičných plnokontaktných gumených typov, ktoré sa ľahko znečistia prachom, prehrejú a opotrebujú skôr. Krovinorezy HONDA majú špeciálne vyvinutú prevodovku, ktorá je odolná voči nárazom a zabezpečí najlepšiu ochranu pred prachom akú môžete nájsť.Používanie je pohodlné pre každého či už pracujete v záhrade alebo upravujete veľké plochy. Tento pohodlný prístroj vďaka piatim rôznym nastaveniam vám bude pohodlne spočívať na vašich pleciach a sadne vám ako uliaty.
Krovinorez HONDA
Krovinorez nosený na chrbte

KROVINOREZ NOSENÝ NA CHRBTE

Krovinorez nosený na chrbte je vhodný a určený na náročný terén. Jeho konštrukcia je veľmi pohodlná a jednoducho sa používa, že nepocítite únavu ani pri dlhšej prevádzke. Sučasťou je odolný päťbodový postroj, ktorý pohodlne drží motor na vašom chrbte. Má rôzne možnosti nastavenia a môžete si ho upraviť na rôzne typy postáv a vždy sedí ako uliaty. Tento špeciálne navrhnutý postroj rozloží váhu motora medzi vaše bedrá a plecia, tým pádom odbremeňuje vaše ruky a maximalizuje ovládanie flexibilnej tyče.

AKUMULÁTOROVÝ KROVINOREZ HONDA

Tento typ krovinorezu sa vyznačuje inovatívnou technológiou batérie a nekompromisným kosiacim výkonom kdekoľvek. Vysporiada s vysokou trávou, porastom v ťažko dostupných miestach aj s drobnými drevinami. Krovinorezy splnia očakávania pri kosení vysokej trávy či hustých porastoch.

Akumulátorový krovinorez HONDA
Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore