Našli ste nižšiu cenu?

ZĽAVOVÝ KUPÓN!

ZĽAVA 5%

PLATÍ PRE VŠETKY PRODUKTY OKREM SEKCIE TRAKTORY.

romerx5

ZĽAVOVÝ KUPÓN!

ZĽAVA 5%

PLATÍ PRE VŠETKY PRODUKTY OKREM SEKCIE TRAKTORY.

romerx5

KROVINOREZY HONDA

Tieto stroje sú navrhnuté tak, aby mali maximálny výkon pri najvyššom možnom komforte používania. Spoľahlivosť aj pri skutočne náročných podmienkach. Extrémne odolní a spoľahliví pomocníci so 4-taktným motorom sú vhodní aj tam, kde sa iné krovinorezy neodvážia. Sú poháňané prevodovým hriadeľom so šiestimi drážkami pre vyššiu silu, lepší krútiaci moment a prevod výkonu
do pracovnej oblasti.

KROVINOREZY HONDA

Krovinorezy HONDA používajú špeciálny typ bezkontaktných ložísk, ktoré používa aj NASA a sú známe svojou odolnosťou voči prachu, preto sú vhodné pre ultra vysokorýchlostné práce. Tieto ložiská sú mimoriadne tichéa ich životnosť je omnoho dlhšia ako u tradičných plnokontaktných gumených typov, ktoré sa ľahko znečistia prachom, prehrejú a opotrebujú skôr. Krovinorezy HONDA majú špeciálne vyvinutú prevodovku, ktorá je odolná voči nárazom a zabezpečí najlepšiu ochranu pred prachom akú môžete nájsť.Používanie je pohodlné pre každého či už pracujete v záhrade alebo upravujete veľké plochy. Tento pohodlný prístroj vďaka piatim rôznym nastaveniam vám bude pohodlne spočívať na vašich pleciach a sadne vám ako uliaty.
Krovinorez HONDA
Krovinorez nosený na chrbte

KROVINOREZ NOSENÝ NA CHRBTE

Krovinorez nosený na chrbte je vhodný a určený na náročný terén. Jeho konštrukcia je veľmi pohodlná a jednoducho sa používa, že nepocítite únavu ani pri dlhšej prevádzke. Sučasťou je odolný päťbodový postroj, ktorý pohodlne drží motor na vašom chrbte. Má rôzne možnosti nastavenia a môžete si ho upraviť na rôzne typy postáv a vždy sedí ako uliaty. Tento špeciálne navrhnutý postroj rozloží váhu motora medzi vaše bedrá a plecia, tým pádom odbremeňuje vaše ruky a maximalizuje ovládanie flexibilnej tyče.

AKUMULÁTOROVÝ KROVINOREZ HONDA

Tento typ krovinorezu sa vyznačuje inovatívnou technológiou batérie a nekompromisným kosiacim výkonom kdekoľvek. Vysporiada s vysokou trávou, porastom v ťažko dostupných miestach aj s drobnými drevinami. Krovinorezy splnia očakávania pri kosení vysokej trávy či hustých porastoch.

Akumulátorový krovinorez HONDA
Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore