Našli ste nižšiu cenu?

Servis záhradnej a komunálnej techniky

Dlhoročne sa zaoberáme záručnými a pozáručnými opravami záhradnej techniky ako sú
elektrické a benzínové kosačky, vyžínače, krovinorezy, reťazové píly, plotostrihy, rotavátory, malotraktory
a mnoho ďalšieho sortimentu od popredných svetových výrobcov.

Opravy a náhradné diely pre všetky typy motorov

Vykonávame drobné, stredné, ale aj generálne opravy dvojtaktných a štvortaktných motorov, samozrejme aj predaj nových servisných motorov. V ponuke máme aj náhradné diely pre všetky typy motorov.

Brúsenie nožov a reťazí

Taktiež sa zaoberáme brúsením nožov na elektrické a benzínové, prípadne traktorové kosačky, brúsime, spájame a vyrábame na mieru reťaze (STIHL, OREGON...) na elektrické a benzínové reťazové píly. V ponuke máme aj pilníky a elektrické brúsky určené na brúsenie reťazí.

Predaj náhradných dielov záhradnej techniky

Už viac ako 20 rokov sa zaoberáme aj predajom náhradných dielov na značky popredných výrobcov záhradnej techniky (dostupnosť si overte e-mailom, prípadne nás neváhajte kontaktovať telefonicky).

Oleje, mazivá a príslušenstvo záhradnej techniky

Taktiež predávame motorové a prevodové oleje, mazivá, vzduchové filtre, zapaľovacie sviečky, nože na kosačky, profesionálne silóny určené pre krovinorezy a iné náhradné diely a sortiment spotrebného charakteru.

Záhradná a komunálna technika, ktorej predajom a jej následným záručným a pozáručným servisom sa zaoberáme:
Agzat, Vari, Mountfield, Oleo-Mac, MKS, GTM, World, Husqvarna, SOLO, solo by AL-KO, Güde, JohnDeere, Jikov, Seco, Murray a mnoho ďalších

Požičovňa záhradnej a komunálnej techniky

Prenájom vertikutátora (prevzdušňovač trávnika)

Mach a trávna plsť bránia trávniku v dýchaní. Vertikutátor slúži na jednoduché prevzdušňovanie trávnikov. S našimi profesionálnymi vertikutátormi sa bude môcť váš trávnik opäť zhlboka nadýchnuť. Pevné nože sú poháňané úsporným štvortaktným benzínovým motorom.

So záberom 40 cm a 50 cm spoľahlivo vyplejú z trávnatého koberca nepoddajné machy a buriny. Úlohou vertikutácie je odstrániť aj plesnivú a suchú trávu, narezať koreňový systém a tým sa stane Váš trávnik hustejší a krajší.

Cenník prenájmu vertikutátora

1 hodina – 10 eur

½ dňa – 20 eur

celý deň – 35 eur

futbalové ihrisko – 120 eur

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore