Napíšte nám a my vám pripravíme cenovú ponuku priamo pre vás

Našli ste nižšiu cenu?

KOSAČKY HONDA

Kosenie trávy v záhrade je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o dom každého domáceho kutila. Nie je to pre každého najobľúbejnejšia činnosť, ale s kvalitným a spoľahlivým pomocníkom sa môže stať hračkou a dokonca aj zábavou pre každého z vás. V našej predajni a online obchode nájdete kosačky rôznych druhov značky HONDA. Ponúka tieto druhy kosačiek: elektrické, robotické, akumulátorové, traktorové. Výber kosačky záleží na veľkosti a teréne záhrady, ktorú chceme kosiť. Okrem typu kosačky sa sústredíme na šírku záberu kosačky.

ELEKTRICKÉ KOSAČKY HONDA

Elektrické kosačky Honda sú ľahké a používajú sa veľmi jednoducho. HONDA ich ponúka v rôznych prevedeniach podľa šírky záberu a sú vhodné najmä na menšie trávniky. Päťpolohové ovládanie výšky kosenia má každý model a preto si môžete nastaviť ideálnu výšku pre váš trávnik a dosiahnuť tak perfektný výsledok kosenia.
Elektrická kosačka HONDA
Akumulátorová kosačka HONDA

AKUMULÁTOROVÉ ZÁHRADNÉ KOSAČKY HONDA

Aku kosačky sú skvelým pomocníkom všade tam, kde nemáte možnosť pripojenia elektrickej energie. Akumulátorové kosačky sú tiché a majú pokojný chod, takže s nimi môžete pracovať kdekoľvek a podstate kedykoľvek. Akumulátorové kosačky sa zaraďujú medzi najľahšie a rovnako ako benzínové kosačky majú tú výhodu, že sa nemusíte starať o to, že vám prekáža kábel. Výrobcovia navyše stále zlepšujú výdrž batérií, takže sa dajú použiť aj na stredne veľké záhrady. A testy ukazujú, že pokiaľ ide o výkon, preskočili už akumulátorové kosačky aj tie elektrické.

BENZÍNOVÉ KOSAČKY HONDA

Benzínové kosačky sú bezpochyby najsilnejšími zariadeniami, ktoré sú k dispozícii pre bežného majiteľa záhradných trávnikov a tento vyšší výkon ponúka množstvo výhod v porovnaní s elektrickými kosačkami. Benzínové, motorové kosačky sú vybavené motorom, teda nevyžadujú žiadne elektrické pripojenie. V tom spočíva jedna z ich hlavných výhod. Lepšie mobilita a do určitej miery aj výkon, ktorý si poradí s ďaleko náročnejším terénom. Ak zvolíte benzínové kosačky s pojazdom, budete pri kosení šetriť dokonca aj svoje fyzické sily. Honda má vo svojom rade benzínových kosačiek typy IZY(HRG), HRX, HRD, HRH, HRS.
Benzínová kosačka HONDA
Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore