Napíšte nám a my vám pripravíme cenovú ponuku priamo pre vás

Našli ste nižšiu cenu?

ROTAVÁTORY HONDA

Hlavne na jar sú kultivátory obľúbeným a potrebným pomocníkom na vašej záhradke. Kultivátory, resp. rotavátory v súčasnej dobe takmer úplne nahradili rýľ ako nástroj na kultiváciu pôdy u obyčajných užívatelov aj profi záhradkárov. Nezáleží na tom, aký typ záhrady máte, alebo aké rastlinky pestujete, v určitom čase budete potrebovať kultivátor. Vďaka pomoci kultivátora je príprava záhrady oveľa jednoduchšia, rýchlejšia a oveľa menej vyčerpávajúca.

MIKROKULTIVÁTORY

Mikrokultivátory sú určené pre ľahšie záhradné práce, ako je kyprenie pôdy v malej záhradke alebo záhone. Sú silné, napriek tomu, že sú ľahké a so sklápacou rukoväťou sú k dispozícii so širokým sortimentom nadstavcov. S kultivátormi značky Honda nebudete mať problém udržať kontrolu v zúžených priestoroch, má kompaktný tvar, ktorý umožňuje kultivovať miesta blízko hraníc záhradky alebo blízko pri plodinách.
Mikrokultivátor HONDA
Minikultivátor HONDA

MINIKULTIVÁTORY

Minikultivátory sú skonštruované kvalitnejšie, aby vydržali dlhšie a aj napriek malým rozmerom sú veľkými pomocníkmi pri starostlivosti o pôdu a to hlavne v malých a okrasných záhradkách. Vďaka príslušenstvu nájdu uplatnenie aj v starostlivosti o trávnik pri odstraňovaní machu alebo pri prerezávaní trávnika. Okrem kultivácie pôdy majú skvelé využitie v odstraňovaní buriny z oblastí medzi riadkami rastlín, takže záhony budú vyzerať krásne upravené. Štvortaktný motor je srdcom všetkých kultivátorov značky HONDA a poskytuje silný a spoľahlivý výkon s čistejším chodom a nižšími emisiami.

KOMPAKTNÉ KULTIVÁTORY

S týmito kultivátormi dosiahnete silný výkon a sú určené pre väčšie plochy a zeleninové záhrady. Majú kvalitné prevedenie a sú vysoko efektívne, ľahké a odolné. Avšak skutočná kvalita je v motore, silnej prevodovke a robustnej spojke, ktoré vytvoria výkon tam, kde je potrebný – hlboko do pôdy. Majú silný motor GX s objemom 160 cm³, ktorý má dostatok výkonu na efektívne obracanie stlačenej pôdy.
Kompaktný kultivátor HONDA
Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore