Napíšte nám a my vám pripravíme cenovú ponuku priamo pre vás

Našli ste nižšiu cenu?

So snežnou frézou HONDA budete mať zimu pod kontrolou

Snežné frézy HONDA Rady 9 vynikajúco kombinujú odolnosť, spoľahlivosť a výkon. Umožňujú efektívne a pohodlné čistenie rozsiahlych zasnežených plôch. Je to zariadenie navrhnuté s cieľom dosiahnuť najlepšie výsledky.

SNEŽNÉ FRÉZY HONDA

Ovládnite snehové podmienky s účinnými snežnými frézami HONDA – Vaša najlepšia voľba pre bezproblémové odstraňovanie snehu.

Zabudnite na odhadzovanie snehu lopatou

S jednostupňovými snehovými frézami od Hondy už nebudete musieť odhadzovať sneh lopatou. Tieto jednoduché a výkonné stroje spoľahlivo odstránia sneh z povrchu a sú špeciálne navrhnuté na čistenie domácich príjazdových ciest a chodníkov. Okrem toho, tieto snehové frézy sú zvyčajne ľahké a pohodlné na prenášanie, čo umožňuje ich použitie aj na ťažko dostupných miestach. Ich nízka hmotnosť a kompaktnosť tiež umožňujú ich jednoduché uskladnenie a úloženie v garáži. Jednostupňové snehové frézy Honda sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a jednoduché riešenie pre odstraňovanie snehu z okolia domu a chodníkov.

cc62c138967328f98f90
Inovácie snehových fréz HONDA​

Inovácie snehových fréz HONDA

Pri vývoji sortimentu snehových fréz sú zohľadnené všetky aspekty vášho života. Predstavujeme vám najnovšiu radu inovatívnych a technologicky pokročilých snehových fréz od HONDA, ktoré umožňujú ľahké, efektívne a spoľahlivé odstraňovanie snehu. Snehová fréza Honda je výsledkom vysoko kvalitného technologického vývoja a inovácií. Sme presvedčení, že vám ponúka najlepšie riešenie na trhu pre čistenie snehu z vašich príjazdových ciest, chodníkov a iných povrchov v zime.

Najnovšie dvojstupňové a hybridné snežné frézy HONDA - Najefektívnejší spôsob odpratávania snehu

Vďaka najnovšej rade dvojstupňových a hybridných snežných fréz od HONDA, je odpratávanie snehu jednoduchšie, efektívnejšie a spoľahlivejšie ako kedykoľvek predtým. Dvojstupňové snežné frézy HONDA sú navrhnuté tak, aby zvládli čistenie aj tých najnáročnejších snehových prekážok. Ich jedinečné dvojstupňové mechanizmy, kombinované s vysoko výkonnými motormi, umožňujú efektívne a spoľahlivé odstraňovanie snehu. Nový rad hybridných snežných fréz používa inovatívnu hybridnú technológiu HONDA. Aj tie najnáročnejšie podmienky zvládnete s týmito strojmi jednoducho a bez námahy.

Najnovšie dvojstupňové a hybridné snežné frézy HONDA - Najefektívnejší spôsob odpratávania snehu ​
Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore