Napíšte nám a my vám pripravíme cenovú ponuku priamo pre vás

Našli ste nižšiu cenu?

Komfort a pohodlie s traktorovými kosačkami HONDA

Prepracované kosačky HONDA stanovili nový
štandard pre traktorové kosačky. Vďaka pokročilým novým
motorom sú tieto stroje plynulé, pohodlné a ľahko sa ovládajú.
Okrem toho sú ich dizajny nádherné a boli skonštruované
s cieľom vám poskytnúť dokonale upravený trávnik.

TRAKTOROVÉ KOSAČKY HONDA

Kosenie trávy ešte nikdy nebolo také jednoduché – traktorové kosačky HONDA vás prekvapia svojou výkonnosťou a efektivitou. S traktorovými kosačkami HONDA získate výkonné zariadenie, ktoré dokáže zvládnuť každú výzvu, či už ide o náročné terény alebo veľké plochy.

IDEÁLNY KOSIACI TRAKTOR

Špičková technológia a robustné konštrukcie zaručujú, že tieto traktorové kosačky sú odolné a spoľahlivé. Vylepšené motory prinášajú výkon, ktorý vám urobí takú radosť, že nebudete chcieť prestať s kosením. Naša ponuka traktorových kosačiek Honda je navrhnutá tak, aby vám poskytla kvalitné výsledky s minimálnym úsilím. Vďaka pokrokovej technológii a inováciám dokážu tieto stroje zvládnuť akýkoľvek terén. Zvoľte traktorovú kosačku HONDA a urobte si radosť s dokonalým výsledkom.

elektrická kosačka honda
4dcb4016303aee7e4ba7

ŠPIČKOVÁ TECHNOLÓGIA

Okrem toho, traktorové kosačky HONDA sú navrhnuté tak, aby vám ušetrili čas a úsilie. Sú ľahko ovládateľné a ergonomicky tvarované tak, aby sa s nimi dalo kosiť po celý deň bez únavy. Vďaka ich špičkovej technológii a výkonu sa s nimi dajú kosiť aj veľké plochy s minimálnym úsilím. Výber traktorovej kosačky HONDA je preto skutočne rozumnou investíciou. Nové vidlicové dvojvalcové motory sú konštruované s cieľom zabezpečiť vysoký výkon a spoľahlivosť, ale aj vynikajúcu účinnosť a dlhú životnosť.

Spoznajte kráľov v oblasti výkonu a pohodlia

Traktorové kosačky HONDA sú ideálne pre trávniky s rozlohou nad 2000 metrov štvorcových. Traktorové kosačky HONDA sú nevyhnutnosťou pre každého, kto očakáva vynikajúci výkon, pohodlie a jednoduché ovládanie. So záhradnými traktormi HONDA si môžete byť istí, že kosenie, mulčovanie a zbieranie bude jednoduché a efektívne. Neexistuje lepší čas na to, aby ste svojmu trávniku dopriali tú najlepšiu starostlivosť.

3b68f20bc6f33126790b
Traktorové kosačky sú vybavené elektronicky ovládaným zberným košom, ktorý automaticky uvoľňuje pokosenú trávu. Už nemusíte opúšťať pohodlie svojho sedadla – stačí jednoducho stlačiť gombík a vyprázdniť kôš. Toto jednoduché riešenie vám ušetrí čas a námahu pri zbieraní trávy.
Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore