Našli ste nižšiu cenu?

Spoľahnite sa, že s robotická kosačka HONDA sa o všetko postará

Spoznajte najnovšie zariadenie Miimo – robotickú kosačku, ktorá je menšia, jednoduchšia a inteligentnejšia. Je vhodná na kosenie menších trávnikov a ľahko ju môžete nastaviť. Navyše, ponúka vysoký výkon kosenia a množstvo nových funkcií.

ROBOTICKÉ KOSAČKY HONDA

Zabudnite na náročné hodiny kosenia trávnika a užite si kvalitný čas s rodinou. Robotické kosačky HONDA sú vybavené inovatívnymi technológiami, ktoré zaručujú dokonalé a rovnomerné kosenie. Ich presné senzory sa prispôsobia akémukoľvek terénu, čím zabezpečia perfektný vzhľad vášho trávnika. Navyše, bezpečnostné funkcie zabezpečujú bezproblémové použitie a minimalizujú riziko poškodenia. Zvoľte robotické kosačky HONDA a vychutnajte si krásne vyzerajúci trávnik úplne bez námahy.

Nová robotická kosačka Miimo - jednoduchý spôsob na dokonalý trávnik!

Jedinečné vlastnosti nových robotických kosačiek Miimo vám umožnia jednoducho dosiahnuť krásne vyzerajúci trávnik bez námahy. Stačí ju nechať pracovať a čoskoro si všimnete veľký rozdiel.

Robotické kosačky HONDA sú dokonalým riešením pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť tradičnému ručnému koseniu. Nová robotická kosačka Miimo HONDA vás prekvapí svojou spoľahlivosťou a jednoduchosťou použitia.

Kosačka Miimo je pripravená na rôzne nerovnosti terénu. HONDA robotické kosačky sú vybavené tak, aby zvládali aj šmykľavé svahy – dokážu poradiť so sklonom až do 24° a neuviaznu v dierach alebo priehlbniach v záhrade. Môžete sa teda spoľahnúť na to, že Miimo sa postará o váš trávnik aj v prípade, že má nepravidelný tvar alebo nerovný povrch.

Robotické kosačky HONDA
Robotické kosačky HONDA

INTELIGENTNÉ TECHNOLÓGIE

Robotické kosačky Miimo sú vybavené inteligentnými technológiami a jednoduchým ovládaním, vďaka čomu sú schopné zvládnuť náročné podmienky a zaručiť kvalitné kosenie. Bez ohľadu na to, či sa vaša záhrada nachádza na svahu alebo má ťažko dostupné miesta, tieto kosačky sú odolné a spoľahlivé. Kosačka Miimo sa pohybuje náhodným vzorom, aby pokryla každý centimeter trávnika.

Bezpečnosť a spoľahlivosť pre vašu záhradu s robotickými kosačkami Miimo HONDA

Robotické kosačky HONDA sú tiež navrhnuté tak, aby boli bezpečné pre vaše deti a domácich miláčikov. Miimo HONDA sa okamžite zastaví, ak ho niečo preruší v jeho pohybe a zaistí zmenu smeru. Robotické kosačky HONDA sú vyrábané s vysokými štandardmi kvality, aby vám mohli poskytnúť bezproblémové používanie po mnoho rokov. Ak teda hľadáte spoľahlivú a jednoduchú robotickú kosačku, neváhajte a vyskúšajte novú robotickú kosačku Miimo HONDA.

aa71ac3decdc4f4c45eb
Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore