Našli ste nižšiu cenu?

Záhradný traktor – pomocník po celý rok

zahradny traktor pomocnik po cely rok

Záhradné traktory sú neoddeliteľnou súčasťou množstva domov s väčšími pozemkami. Zďaleka to nie sú len prvotriedne kosačky trávy na veľkých plochách, ale vďaka širokej škále príslušenstva sa jedná o záhradné stroje využiteľné po celý rok.

Stroj, bez ktorého sa nezaobídete – to je pre mnohých záhradný traktor

Pre tích čo majú väčší pozemok a chcú pri kosení trávy zažívať naozajstný komfort podporený neskutočnou silou motora, záhradný traktor je ta správna voľba. Všeobecne platí, že úloha traktora začína tam, kde bežná kosačka nestačí, alebo by ste sa s ňou pri kosení veľkého aj členitého pozemku veľa narobili.

Záhradné traktory sú silné stroje s motormi vo výkonoch napríklad aj cez 13 kW a záberom kosačky až 122 cm. Môžu mať zberný kôš s objemom až 360 l.

Veľkou výhodou traktorových kosačiek je ich univerzálnosť. Môžete k nim pripojiť najrôznejšie príslušenstvo, a potom sa z nich stanú stroje, ktoré využijete po celý rok. Asi najbežnejším príslušenstvom je traktorový vozík na prevoz materiálu, ale užitočného príslušenstva je ďaleko viac: rozmetadlo pre aplikáciu hnojív alebo posypu, zhrabovače trávy, trávny valec, postrekovač, čistič trávnika alebo radlice.

Ako vyberať záhradný traktor

Pri výbere záhradného traktora je dôležité, ako traktorovú kosačku využívať, akú veľkú plochu budete kosiť, aké máte na stroj nároky a rozhodovať asi budú aj vaše finančné možnosti. V prípade ak so záhradnými traktormi nemáte žiadne skúsenosti, je dobré osloviť odborného predajcu záhradnej techniky.  U nás v Romerx vám okrem pomoci s  výberom vhodného stroja spĺňajúceho vaše nároky odborne poradíme. Môžete čerpať aj ďalšie výhody, zostavenie stroja, jeho sprevádzkovanie aj dopravu až k domu alebo profesionálny servis. Keď chcete záhradný traktor využívať len na kosenie a na pozemku máte viacero prekážok, napríklad v podobe kríkov, stromov a záhonov, mohli by vás zaujímať aj záhradné ridery. Ide o stroje, ktoré majú motor pod sedadlom, takže obsluha má skvelý výhľad na kosenú plochu. Záhradný rider má kompaktné rozmery a je neskutočne obratný.

U nás to predajom nekončí! traktorové kosačky a záhradné ridery u nás nakúpite a môžete sa na nás obrátiť aj s nasledovným servisom. 

Niektoré typy traktorových kosačiek Vám privezieme zdarma priamo k Vám a to kompletne poskladané, nadstavené, priamo vo Vašej záhrade stroj odskúšame, predvedieme a poskytneme všetky potrebné informácie k prevádzke a údržbe. (Platí pre oblasť západného a stredného Slovenska)

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore