Našli ste nižšiu cenu?

Benzínová kosačka užitočný záhradný pomocník

benzinova kosacka uzitocny zahradny pomocnik

Benzínová kosačka je veľmi užitočný záhradný pomocník, ktorý vyrieši aj tie náročnejšie problémy s trávnatým povrchom.

Benzínový pohon kosačky je najrozšírenejší v skupine klasických záhradných kosačiek. Hlavnou výhodou je, že používateľ nie je pri kosení obmedzený káblom s elektrickým pohonom, benzínové kosačky sú tiež výkonnejšie než iné typy.

Kosačky na benzínový pohon

Benzínové kosačky, ktoré nazývame aj motorové, disponujú klasickým spaľovacím motorom. Nie je teda potrebné dopredu riešiť prístup k elektrickej sieti. Jediné čo budete potrebovať je dostatočne veľký kanister s touto pohonnou látkou. Lepšia mobilita je jednou z hlavných výhod, navyše benzínová kosačka nad ostatnými druhmi vyniká tiež vo výkone, takže vám nebude robiť problém ani náročnejší profil záhrady.

Veľkou výhodou benzínových kosačiek je vlastný pojazd, ktorý vám pomôže najmä pri kosení smerom do kopca. Kosačky s pojazdom sú veľmi užitočným pomocníkom nielen pre slabších jedincov. Tieto benzínové záhradné kosačky s pojazdom sú určené pre plochy blížiace sa rozlohou maximálne 1 600 až 1 800 metrov štvorcových. Pri väčšej výmere pozemku je dobré využiť skôr záhradný traktor.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore