Našli ste nižšiu cenu?

Výhody vďaka ktorým sú malotraktory použiteľné po celý rok

Malotraktory sa za dlhé obdobie svojej existencie etablovali ako spoľahlivé, rokmi overené, vysoko funkčné zariadenia, ktoré svojim majiteľom umožňujú obrábať stredné a malé plochy, vrátane práce na otvorenom priestranstve a v skleníkových podmienkach.

Vďaka funkčnému vybaveniu sú malotraktory použiteľné po celý rok.

V zime sa dá využiť malotraktor ako zariadenie na odstraňovanie snehu, vozidlo; na jeseň – na zber, prípravu pôdy na zimovanie, čistenie území od listov a zvyškov; jar-leto – siatie, sadenie, kosenie trávy a pod.

Radu malotraktorov je možné doplniť s nasledujúcimi funkčnými prídavnými zariadeniami:

Sadzač zemiakov za malotraktor

Sadzač zemiakov – zariadenie určené na mechanické sadenie zemiakov. Sadzač vytvára ryhy, ukladá do nich zemiaky každých 26 cm a zahŕňa ich.

Vyorávač zemiakov pre malotraktor

Vyorávač zemiakov sa pripevňuje k malotraktoru pomocou skrutiek a držiaka. Hrúdy zeme sa preosejú cez rošt, zatiaľ čo zemiaky sa plnia do špeciálnej nádoby alebo sa položia na pôdu.

Rotavátor pre malotraktor

Rotavátor je určený na obrábanie pôdy, rovnomerné rozdeľovanie hnojív v nej a nasýtenie kyslíkom.

Zariadenie na odstraňovanie snehu pre malotraktor

Zhrňovacia radlica na sneh, ktorá je pripojená na malotraktor predstavuje užitočné prídavné zariadenie pri odpratávaní snehu.

Zametacia metla pre malotraktor na odpratávanie snehu

Zametacia metla je ďalší typ namontovanej snehovej frézy pre malotraktory. Tento nástavec možno používať ako lopatu po celý rok: – na čistenie území od odpadu; – vyčistiť oblasti od snehu.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore