Našli ste nižšiu cenu?

Fréza na sneh: Ktorá je najlepšia pre rok 2023?

Ak žijete niekde, kde často padá sneh, najmä ak má váš dom veľa príjazdových ciest alebo chodníkov, možno ste sa rozhodli, že je čas zahodiť lopatu a obrátiť sa na snehovú frézu. Najlepšie snehové frézy vyčistia vašu príjazdovú cestu asi za štvrtinu času, ktorý by ste potrebovali na odhŕňanie.

Vo všeobecnosti je jednostupňová snežná fréza lacnejšia a je najvhodnejšia na odstraňovanie menšieho množstva snehu. Ak sa väčšinou musíte potýkať s miernym snežením, akumulátorová jednostupňová fréza na sneh túto prácu zvládne bez problémov.

Dvojstupňová fréza na sneh pre dlhé príjazdové cesty

Dlhé príjazdové cesty vyžadujú snehovú frézu s veľkou šírkou záberu, ktorá vám pomôže vyčistiť väčšiu plochu pri každom prejazde. Pomáha tiež, ak je jednotka poháňaná s vlastným pohonom. Dvojstupňová benzínová snehová fréza spĺňa obe tieto požiadavky a obsahuje niekoľko ďalších užitočných funkcií.

Jednostupňová fréza na sneh pre malý priestor

Ak máte malý priestor na čistenie alebo pracujete so skromným rozpočtom, jednostupňová snehová fréza je skvelou voľbou.Takáto jednostupňová benzínová snehová fréza je ideálna pre malé príjazdové cesty. Pomôže vám rýchlo a jednoducho vyčistiť chodníky, cesty a iné malé oblasti.

Čo hľadať pri snehovej fréze

Elektrické snežné frézy sú ľahšie a tichšie ako produkty poháňané plynom, ale vo všeobecnosti sú vhodnejšie pre slabšie sneženie a na čistenie užších priestorov. Benzínové snežné frézy  sú vo všeobecnosti výkonnejšie, ale vypúšťajú výpary. Rovnako ako benzínové kosačky na trávu vyžadujú motorový olej, ktorý sa musí zmiešať s benzínom.

Trojstupňové snehové frézy

Trojstupňové snehové frézy pridávajú do prevádzky ďalší prvok: namiesto presunu nazbieraného snehu do obežného kolesa tieto modely pridávajú komponent, ktorý sneh naseká a potom ho presunie do obežného kolesa. Tieto stroje sú navrhnuté tak, aby nazbierali viac snehu ako iné modely, čím sa potenciálne povrchy dostanú do štádia, keď slnko môže roztopiť to, čo zostalo, skôr než znova zamrzne. Trojstupňové snehové frézy sa dodávajú len v modeloch s benzínovým pohonom.

Ponúkame frézy na sneh rôznych značiek, ako Honda, Ruris, Stiga, Vari, Hecht, AL-KO a iné. U nás nájdete kvalitné a výkonné frézy na sneh, ktoré využijete aj v náročných terénoch. [nl]Kompletnú ponuku nájdete v našom e-shope alebo predajni Romerx.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore