Našli ste nižšiu cenu?

Traktorová kosačka – celoročný pomocník

Traktorové kosačky znižujú čas a úsilie, ktoré je potrebné ku koseniu vášho trávnika. Sú bezpečnejšie ako ručné kosačky na trávu a ich bohaté príslušenstvo z nich robí celoročného záhradného pomocníka.

2facd40280624bc6e74d
afb6507b4a252574edca

Traktorové kosačky sú praktické pre majiteľov domov s veľkou záhradou, ale aj pre poľnohospodárov a profesionálov. Traktorová kosačka môže pracovať samostatne alebo môže ťahať prídavné zariadenie. Tento štvorkolesový stroj s nulovým polomerom otáčania sa ľahko vyhne prekážkam, a tým môže byť vaša práca rýchlejšia a efektívnejšia.

Výhody záhradných traktorov

Záhradné traktory minimalizujú čas a úsilie potrebné na kosenie väčších plôch. Majú elektrické rozbehy a väčšie palivové kapacity. Sú rovnako ľahko ovládateľné ako akékoľvek iné vozidlo.  Možnosti kosenia sú nastaviteľné, takže vždy kosíte do tej správnej a potrebnej výšky. Čo sa týka náhradných dielov, sú lepšie dostupné diely pre záhradné traktory ako pre ručné kosačky na trávu, ktoré musíte tlačiť. Pre zber pokosenej trávy sú k dispozícii koše, ktoré bývajú súčasťou príslušenstva. Ďalšie príslušenstvo môže pomáhať napr. s mulčovaním alebo s jednoduchším rozptýlením hnojiva. Väčšie modely traktorov môžu byť vybavené pluhom na odpratávanie snehu alebo záhradnou orbou alebo prívesy pre ťahanie dreva alebo kŕmenie hospodárskych zvierat. Traktorová kosačka s nulovým polomerom otáčania vám umožňuje jednoduché kosenie v tesných priestoroch a okolo kríkov a stromov.

Servis záhradných traktorov

Ak sa na vykonanie údržby záhradného traktoru necítite, v dostatočnom predstihu kontaktujte servis záhradnej techniky Romerx, ktorý vám starostlivosť o stroj vykoná na zákazku. Hydrostatická prevodovka traktora vyžaduje tiež starostlivosť, jej telo musí byť úplne čisté, raz za tri roky je tiež dobré nechať servisom vymeniť olejovú náplň, tá je totiž vystavená  teplotnej záťaži.

Ponúkame široký sortiment záhradnej techniky rôznych značiek, ako sú traktorové kosačky Honda, Hecht, Vari Cub Cadet, Kvalitný predaj záhradnej techniky je podporovaný profesionálnym servisno-technickým zázemím s dobre preškolenými pracovníkmi. Vyberte si z našej širokej ponuky záhradných traktorov a inej záhradnej techniky.

Pripravili sme pre vás širokú ponuku traktorových kosačiek svetových výrobcov. U nás nájdete kvalitné a výkonné kosačky, ktoré využijete aj v náročných terénoch. Kompletnú ponuku nájdete v našom e-shope alebo predajni Romerx.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore