Našli ste nižšiu cenu?

AKU pomocníci na záhrade od jari do jesene

Ak existuje nejaký naozaj výrazný trend záhradnej techniky, potom sú to akumulátorové technológie. AKU záhradné stroje zažívajú boom, a niet divu. Prinášame pár tipov, čo by vám na záhrade nemalo chýbať túto sezónu.

3ed8efac2e6c55551791

AKU plotostrih AL-KO na batériu

AKU záhradné náradie v sebe spája najlepšie výhody benzínových a elektrických strojov. A čo je najdôležitejšie: 1 batériu môžete použiť pre všetky stroje v danej rade. Akumulátory smelo konkurujú ostatným pohonom už aj cenou – dávno neplatí, že ide o drahú technológiu. AKU záhradná technika je teraz dostupná všetkým bežným užívateľom a ponúka vynikajúci výkon, jednoduchú obsluhu, lacnú prevádzku a nízke nároky na údržbu.

Údržba záhrady s pomocou akumulátorovej techniky

Rotačné kosačky na batériu hravo zvládnu pravidelnú údržbu trávnikov. Strunové kosačky, prípadne krovinorezy pomôžu s pohybom prerastenej trávy, zarovnaním trávniku v horšie prístupných miestach, úpravou okrajov cestičiek, členitých záhonov a v okoli stromov alebo iných prekážok. Plotové nožnice a teleskopické plotostrihy a prerezávače stromov pohodlne zvládnu úpravu živých plotov, okrasných kríkov a ovocných stromčekov. Reťazová píla nareže polienka do krbu alebo napíli staré, uschnuté stromy. Fukár lístia za vás vyčistí cestičky, terasy či skalky, ale prefúkne tiež odkvapy a odfúkne čerstvý sneh, kultivátor spracuje pôdu pred sadením a vertikutátor vytrhá machy, aby ste mali trávnik krásne zelený. Tlakový čistič potom spoľahlivo očistí všetko, na čo len pomyslíte: auto, bicykel, verandu, záhradné stroje či nábytok.

AKU prerezávač konárov pohodlne dosiahne do koruny stromu a vy môžete jednoducho stáť oboma nohami pevne na zemi.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore