Našli ste nižšiu cenu?

ZĽAVOVÝ KUPÓN!

ZĽAVA 5%

PLATÍ PRE VŠETKY PRODUKTY OKREM SEKCIE TRAKTORY.

romerx5

AKU pomocníci na záhrade od jari do jesene

Ak existuje nejaký naozaj výrazný trend záhradnej techniky, potom sú to akumulátorové technológie. AKU záhradné stroje zažívajú boom, a niet divu. Prinášame pár tipov, čo by vám na záhrade nemalo chýbať túto sezónu.

3ed8efac2e6c55551791

AKU plotostrih AL-KO na batériu

AKU záhradné náradie v sebe spája najlepšie výhody benzínových a elektrických strojov. A čo je najdôležitejšie: 1 batériu môžete použiť pre všetky stroje v danej rade. Akumulátory smelo konkurujú ostatným pohonom už aj cenou – dávno neplatí, že ide o drahú technológiu. AKU záhradná technika je teraz dostupná všetkým bežným užívateľom a ponúka vynikajúci výkon, jednoduchú obsluhu, lacnú prevádzku a nízke nároky na údržbu.

Údržba záhrady s pomocou akumulátorovej techniky

Rotačné kosačky na batériu hravo zvládnu pravidelnú údržbu trávnikov. Strunové kosačky, prípadne krovinorezy pomôžu s pohybom prerastenej trávy, zarovnaním trávniku v horšie prístupných miestach, úpravou okrajov cestičiek, členitých záhonov a v okoli stromov alebo iných prekážok. Plotové nožnice a teleskopické plotostrihy a prerezávače stromov pohodlne zvládnu úpravu živých plotov, okrasných kríkov a ovocných stromčekov. Reťazová píla nareže polienka do krbu alebo napíli staré, uschnuté stromy. Fukár lístia za vás vyčistí cestičky, terasy či skalky, ale prefúkne tiež odkvapy a odfúkne čerstvý sneh, kultivátor spracuje pôdu pred sadením a vertikutátor vytrhá machy, aby ste mali trávnik krásne zelený. Tlakový čistič potom spoľahlivo očistí všetko, na čo len pomyslíte: auto, bicykel, verandu, záhradné stroje či nábytok.

AKU prerezávač konárov pohodlne dosiahne do koruny stromu a vy môžete jednoducho stáť oboma nohami pevne na zemi.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore