Našli ste nižšiu cenu?

Snežné frézy pomocníci pri odpratávaní snehu

Odhadzovanie snehu okolo rodinného domu, zo záhrady či iného typu objektu je v zime pravdepodobne tou najmenej obľúbenou činnosťou. Ak chcete si takú prácu čo najviac zjednodušiť a urýchliť, kúpte si toho správneho pomocníka.

snezne frezy pomocnici pri odpratavani snehu

Tým je snehová fréza. Zariadenie s elektrickým či benzínovým motorom odhadzujúci všetok prebytočný sneh za vás a dokonale upravujúce zasnežené plochy vo vašej blízkosti. Efektívne pomocník, vďaka ktorému sa vyvarujete nežiaducemu pošmyknutia na snehu a podobným problémom.

Akú snežnú frézu vybrať

Snehová alebo inak snežná fréza je prevažne jednoúčelovým zariadením, pri jej nákupe by ste však mali prihliadať na viaceré dôležité parametre, ktoré sú spojené so správnym výberom. Pretože snežná fréza predstavuje prístroj, ktorý budete používať niekoľko sezón, je dobré vybrať taký, ktorý má záruku aspoň päť rokov. Je potrebné hľadieť na rôzne parametre a vybrať stroj, ktorý bude vyhovovať presne vašim potrebám.

Typy snežných fréz

Na trhu existuje hneď niekoľko typov snežných fréz. Ich fungovanie a všeobecne využitie zodpovedá vždy tomu, aké sú vaše potreby. Respektíve aké zasnežené plochy chcete odpratávať a po akom povrchu sa budete pohybovať.

Elektrická alebo benzínová snežná fréza

Pri výbere snežnej frézy sa môžete stretnúť s ešte jednou otázkou. Či bude pre vás pravá elektrická alebo benzínová snežná fréza.  Odlišnosti sú každopádne značné, takže ide skôr o to, akej prevádzke a použitiu zariadenia dávate prednosť.

Elektrická alebo benzínová snežná fréza vám ušetrí veľa práce a energie, zároveň vám pomôže zachovať váš pozemok v udržiavanom stave. Vyberajte v našom e-shope snežné frézy svetoznámych značiek vhodné pre váš pozemok.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore