Našli ste nižšiu cenu?

Traktory na jesennú údržbu záhrady

Riešite údržbu záhrady pred zimou? Predovšetkým u väčších plôch je dobré sa zamyslieť, či nie je vhodnejšie využiť namiesto kosačky skôr traktor.

traktory na jesennu udrzbu zahrady

Čo zvládne rider?

Rider sa výborne hodí na členité záhrady, kde je veľa prekážok v trávniku v podobe solitérnych stromov a malých záhonov. Má výborné manévrovacie schopnosti a odporúča sa s ním kosiť plochy do veľkosti 2500 m².

Čo zvládne záhradný traktor?

Záhradný traktor vám bude dobrým a silným pomocníkom na svahovitý terén alebo na trávniky o ploche viac ako 2500 m². Na naozaj svahovité terény sa poobzerajte po stroji s dvojvalcovým motorom, náhonom na všetky štyri kolesá a automatickou uzávierkou diferenciálu. Jeho ďalšou nespornou výhodou je možnosť pripojenia niekoľkých rôznych nástavcov či vozíka. Traktor vám potom môže slúžiť na prevážanie záhradného materiálu po záhrade alebo na odpratávanie snehu v zime. Za príslušenstvo samotné už toľko peňazí neminiete, ale samotný traktor môže byť aj raz tak drahší ako rider. Verte však, že pri jeho plnom využití sa vám jeho cena za pár rokov vráti.

Záhradný traktor zaháľať nebude ani v zime. Kým sused bude hádzať na príjazdovej ceste lopatou, vy môžete sneh odpratávať ako pán pekne usadený na sedadle. Ako na to? Rýchlo a s pripojenou čelnou radlicou.

Záhradný rider alebo traktorová kosačka vám ušetrí veľa práce a energie, zároveň vám pomôže zachovať váš pozemok v udržiavanom stave a to počas celého roka. Vyberajte v našom e-shope malotraktory, ridery, alebo traktorové kosačky svetoznámych značiek vhodné pre váš pozemok.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore