Našli ste nižšiu cenu?

ZĽAVOVÝ KUPÓN!

ZĽAVA 5%

PLATÍ PRE VŠETKY PRODUKTY OKREM SEKCIE TRAKTORY.

romerx5

Reťazové píly s benzínovým motorom

Reťazové píly, ktoré disponujú benzínovým motorom, sa u zákazníkov tešia väčšej obľube a pre svoj vyšší výkon sú žiadanejšie.

retazove pily s benzinovym motorom

Ako vybrať motorovú pílu

Pri výbere motorovej píly by ste mali byť obozretní, pretože na trhu existuje veľké množstvo modelov určených k rôznemu použitiu. Pred nákupom by ste mali vedieť ako často budete s motorovou pílou pracovať, kde ju budete primárne používať, akých rozmerov bude drevo, ktoré plánujete spracovávať a či ju budete reťazovú pílu využívať na výrub stromov.

Reťazová píla s benzínovým motorom

Ak plánujete motorovú pílu využívať častejšie aj mimo dosahu elektriny, potom bude pre vás vhodná benzínová píla. Spaľovací motor sa vyznačuje svojou mobilitou a podstatne vyšším výkonom, než aký by ste dosiahli s elektrickým motorom.

Zaobstarať si môžete motorovéj píly s dlhšou lištou a výkonom až niekoľkých koní. Takáto motorová píla si bez najmenšieho problému poradí s drevom s priemerom nad 70 centimetrov. Aj preto sú benzínové píly ďaleko častejšie výbavou domácich majstrov. Možnosti takéhoto výrobku sú však ďaleko rozsiahlejšie, než sa môže na prvý pohľad zdať.

Motorová benzínová píla vám ušetrí veľa práce a energie, zároveň vám pomôže zachovať vašu záhradu v udržiavanom stave. Vyberajte v našom e-shope reťazové píly svetoznámych značiek vhodné pre vašu záhradu.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore