Našli ste nižšiu cenu?

Najlepšie snehové frézy pre túto zimu

Našťastie premeniť nepreniknuteľnú zimnú krajinu na niečo skutočne čarovné je ľahké s pomocou snehovej frézy. Aj keď môže byť veľmi príjemné, keď si túto námahu urobíte sem tam sami, na niektorých miestach vám nezostane nič iné, ako použiť veľké zbrane.

S tou najlepšou snehovou frézou sa môžete vyhnúť tomu, aby ste niekomu inému platili za upratanie snehu, s ktorým si ľahko poradíte sami. Pomôžeme vám nájsť snehovú frézu na odstraňovanie snehu s ohľaom na vaše potreby.

Čo treba zvážiť pri nákupe najlepších snehových fréz

Hovorí sa, že každá snehová vločka je jedinečná a nie sú iné ani snehové frézy. V závislosti od vašich individuálnych potrieb možno budete chcieť celkom nenáročné zariadenie alebo najnovšiu technológiu.

Na dlhé príjazdové cesty a veľké plochy je vhodná benzínová snehová fréza

Všeobecne povedané, snehové frézy poháňané benzínovým motorom majú tendenciu byť výkonnejšie ako aj tie najlepšie elektrické modely. Ak teda musíte sprístupniť dlhú príjazdovú cestu alebo mestský blok, pravdepodobne budete chcieť, aby vaša snehová fréza bežala na benzín. Benzínové snežné frézy zase potrebujú z času na čas vymeniť olej a uistiť sa, že používate správny typ benzínu. Ďalšia údržba bude zahŕňať výmenu alebo čistenie filtrov podľa potreby a občasnú výmenu vyhorenej zapaľovacej sviečky. Keď sa však centimetre začnú hromadiť, údržba, ktorú si benzínová snehová fréza vyžaduje, bude viac ako stáť za to.

Pre pohodlie a jednoduchosť používania tu je  elektrická snehová fréza

Okrem toho, že elektrické snehové frézy sú šetrnejšie k životnému prostrediu ako ich náprotivky poháňané benzínom, ľahšie sa používajú a vyžadujú menej údržby. V závislosti od modelu ich stačí len zapojiť (alebo nabiť batériu) a môžete začať. Bohužiaľ, elektrické snehové frézy majú tendenciu byť menej výkonné ako benzínové. „Menej výkonný“ však neznamená „nevýkonný“ a dobre vyrobený elektrický model môže byť presne to, čo hľadáte, za predpokladu, že podmienky, v ktorých ho budete používať, nie sú príliš nevľúdne.

Nie všetky snehové frézy sú vyrobené rovnako a výber takej s niektorými extra funkciami vám môže ušetriť veľa času. Ak sa napríklad neviete dočkať, kedy vyjde slnko, aby vám uvoľnilo cestu k autu, určite by ste mali pouvažovať nad snehovou frézou so zabudovaným svetlom. Chcete mať väčšiu kontrolu nad tým, kde pristane sneh? Niektoré modely sú vybavené ovládaním žľabu, takže pri upratovaní toho prvého nenarobíte ďalší neporiadok.

Snehové frézy sa značne líšia cenou, výkonom a výkonom. V závislosti od vašich potrieb môžu byť funkcie ako LED osvetlenie a ovládanie žľabu mimoriadne užitočné alebo úplne zbytočné. Zhodnotenie: najlepšia snehová fréza je tá, ktorá vyhovuje poveternostným podmienkam vašej oblasti a veľkosti plochy, ktorú budete musieť vyčistiť. Myslite na benzínové modely pre podnebie náchylné na snehové búrky a menšie elektrické jednotky pre lokality s lepším počasím.

Ste pripravení na profesionálne čistenie cesty od snehu? Pozrite si najlepšie snehové frézy.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore