Našli ste nižšiu cenu?

Kombinácia traktorovej kosačky a snehovej frézy pomocu príslušenstva

Ďalší stroj, ktorý by ste mali zvážiť pri zimných prácach je traktorová kosačka. Traktorové kosačky, ktoré sa bežne spájajú s kosením, dokážu zvládnuť širokú škálu úloh pomocou prídavného zariadenia.

V zimných mesiacoch pomáhajú radlice, odhŕňače snehu a zmetáky udržiavať priestory čisté počas najväčšieho snehu. Možnosť používania takéhoto príslušenstva robí z kompaktných traktorových kosačiek skvelé riešenie pre údržbu počas celého roka.

Tieto prídavné zariadenia sú dosť odolné a dokážu premiestniť široké oblasti snehu v rekordnom čase Pred kúpou sa uistite, že vaša súčasná kosačka na trávu alebo záhradný traktor sú dostatočne silné na to, aby zvládli extra silu potrebnú na odstraňovanie snehu.

Ako funguje nadstavec na traktorovú kosačku

Príslušenstvo a prídavné zariadenia sa pripájajú k prednej časti vášho záhradného traktora. Poháňa ich motor vášho traktora. Preto je potrebné, aby váš traktor bol dostatočne výkonný na to, aby zvládol vydať dodatočný výkon.

Je dobré myslieť dopredu

S blížiacou sa zimou je nevyhnutné zabezpečiť, aby bolo vybavenie správne pripravené na mrazivé teploty. Vždy maximalizujte používanie prídavných zariadení a náradia, uistite sa, že zariadenie je správne servisované a v dobrom stave.

Prídavné zariadenia k vašej traktorovej kosačke v ponuke firmy Romerx na čistenie cesty od snehu. Prezrite si ponuku:

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore