Našli ste nižšiu cenu?

Najlepšie plotostrihy nožnice na živý plot, vďaka ktorým bude vaša záhrada top

Nožnice na živý plot alebo plotostrih na kríky je stroj používaný na strihanie, zastrihovanie a tvarovanie kríkov a živých plotov. Nožnice na živý plot sa používajú po stáročia a postupom času sa plotostrih vyvíjal, vďaka čomu môžete ľahko premeniť vašu záhradu na profesionálne udržiavané miesto bez toho, aby ste sa moc namáhali. Údržba vašej záhrady sa tak stáva jednoduchou a nebudete cítiť potrebu najať si záhradníka, aby túto prácu vykonal vždy, keď to bude potrebné.

050dbe1f3ff755b3cf54

Na výber sú rôzne plotostrihy v závislosti od druhu záhrady, ktorú máte, a funkcií, ktoré vám budú najviac vyhovovať. Napríklad niektoré plotostrihy vám môžu pomôcť dostať sa na ťažko dostupné miesta bez toho, aby ste sa museli ohýbať alebo nakláňať cez rebrík, zatiaľ čo niektoré plotostrihy možno premeniť na motorové píly a niektoré sa dodávajú s vymeniteľnými hlavami.

Typy nožníc na živý plot

Existujú rôzne nožnice na živý plot / plotostrihy. Na základe ich funkcií sú rozdelené do nasledujúcich typov:Akumulátorové nožnice na živý plotBenzínové nožnice na živý plotNožnice na živý plot s dlhým dosahomElektrické/káblové nožnice na živý plotKaždý z nich je navrhnutý tak, aby vám pomohol s konkrétnymi potrebami.

Akumulátorové plotostrihy / nožnice na živý plot

AKU plotostrihy sú zvyčajne na okraje. Tento zastrihávač bude fungovať ďaleko od elektrického napájania, takže vám nebude prekážať žiaden kábel. Akumulátorové nožnice na živý plot sa dodávajú bez kábla a sú na batérie.

Benzínové plotostrihy / nožnice na živý plot

Benzínové plotostrihy predstavujú jednoduchý stroj na strihanie, kríkov a živých plotov, ktorý poháňa benzín. Na trhu je k dispozícii široká škála benzínových nožníc na živý plot, ktoré sa líšia podľa použitia. Veľkosť palivovej nádrže sa líši pre malé až veľké záhrady a aký druh činnosti je potrebné vykonať.

Elektrické plotostrihy / nožnice na živý plot

Ako už názov napovedá, tieto plotostrihy fungujú na elektrinu. V porovnaní s nožnicami na živý plot poháňanými batériou a benzínom sa môžu ukázať ako trochu zložitejšie, ale majú svoje vlastné pozitívne vlastnosti, vďaka ktorým sa na ne vždy môžete spoľahnúť. 

Najvýhodnejšie môžu byť akumulátorové a benzínové plotostrihy, pretože nemajú kábel, ktorý by zavadzal alebo bránil ich používaniu. To však nemusí platiť pre každého. Existuje množstvo funkcií, ktoré by vám káblové / elektrické plotostrihy poskytli, ale batériové a benzínové nie.

Nožnice na živý plot, elektrické aj benzínové plotostrihy nájdete v ponuke e-shopu a predajne Romerx.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore