Našli ste nižšiu cenu?

Výhody traktorových kosačiek s nulovým polomerom otáčania

Obľúbenosť traktorových kosačiek s nulovým polomerom otáčania medzi domácimi používateľmi rýchlo rastie. Aké sú hlavné výhody kosenia s nulovým otočením? Hlavným faktorom je rýchlosť prevádzky a časová úspora spojená s nulovým polomerom otáčania. Takáto traktorová kosačka vám môže skrátiť čas strávený kosením trávy na polovicu bez námahy kosením okolo prekážok a stiesnených priestorov.

Riadenie traktorovej kosačky s nulovým polomerom otáčania je jednoduché. Jednoducho zatlačíte pravú riadiacu páku dopredu a ľavú páku dozadu, aby ste zabočili doľava, alebo zatlačte ľavú riadiacu páku dopredu a pravú riadiacu páku dozadu, ak chcete zatočiť doprava. Riadiace páky umožňujú nulovému otáčaniu robiť manévre vo vlastnej stope. Pomalé a postupné ovládanie pák riadenia spôsobuje, že sa stroj pomaly a postupne pohybuje v akomkoľvek smere. Kosačky s nulovým otočením robia ostré zákruty v akomkoľvek uhle a v akomkoľvek smere.

Aké ďalšie výhody vám poskytne takáto traktorová kosačka? Kosenie s nulovým otočením je rýchle. Môžete svišťať rýchlosťou 12,9 km/h a na konci cesty sa otočíte o osemdesiat stupňov, zarovnajte okraj s radom, ktorý ste práve kosili, a pokračujte. Skrátili ste čas kosenia o 50 % v porovnaní s kosením záhradným traktorom. Nebol by rozdiel, keby sa váš čas kosenia trávy skrátil na polovicu? Zväčšite veľkosť žacieho ústrojenstva a ušetríte ešte viac času pri práci.

Traktorové kosačky s nulovým polomerom otáčania nájdete v ponuke e-shopu a predajne Romerx.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore