Našli ste nižšiu cenu?

ZĽAVOVÝ KUPÓN!

ZĽAVA 5%

PLATÍ PRE VŠETKY PRODUKTY OKREM SEKCIE TRAKTORY.

romerx5

ZĽAVOVÝ KUPÓN!

ZĽAVA 5%

PLATÍ PRE VŠETKY PRODUKTY OKREM SEKCIE TRAKTORY.

romerx5

Najlepšie elektrické kosačky na trávu roku 2022

Elektrické kosačky môžu byť ľahšie, tichšie a vďaka často používanému tlačidlovému dizajnu sa často ľahšie štartujú ako ich náprotivky na benzín.

Pokiaľ ide o výber medzi elektrickou kosačkou s káblom alebo akumulátorovou kosačkou s batériou, kupujúci musia posúdiť veľkosť svojho dvora, prístup k zásuvke a celkovú potrebu pohodlia.

Čo hľadať pri elektrickej kosačke

Veľkosť a tvar vášho trávnika tiež ovplyvní veľkosť a štýl kosačky, ktorú potrebujete. Venujte pozornosť veľkosti ústrojenstva kosačky, ktorá udáva, aký široký riadok dokáže pokosiť pri každom prejazde. Aj keď dôsledkom toho je, že širšie kosačky majú tendenciu byť ťažšie a menej manévrovateľné ako ich tenšie náprotivky.

Elektrické kosačky na trávu sú navrhnuté pre tichšiu prevádzku ako iné typy kosačiek na trávu.Vyžadujú najmenšiu údržbu, pretože nebudete potrebovať žiadne dopĺňanie paliva a častú výmenu komponentov.Sú ľahké a ľahko sa s nimi manévruje.Sú ekologické, keďže nevyžarujú vôbec nič.Vzhľadom na ponúkané funkcie sú porovnateľne lacnejšie ako iné typy kosačiek na trávu.

Pozrite sa na niektoré z najpredávanejších elektrických kosačiek na dnešnom trhu z našej ponuky:

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore