Našli ste nižšiu cenu?

Najlepší záhradný drvič 2022

Premeňte svoje odumreté konáre na drevnú štiepku. Záhradný drvič si poradí s odrezkami živého plotu aj dreveným odpadom.

ebfa9e6af8d8ee8d5a6c

Stromy a živé ploty si vyžadujú veľa starostlivosti, a keď odložíte nožnice na živý plot, plotostrihy alebo motorovú pílu, neznamená to, že ste s prácou skončili. Jednoduché zbavenie sa odrezkov živých plotov, konárov a krovín môže dať veľa námahy najmä ak máte čo do činenia s väčšími stromami alebo rýchlo rastúcimi ihličnanmi.

Záhradný drvič konárov je atraktívnou možnosťou, ktorá premieňa všetky konáre a odrezky na zvládnuteľnú drevnú štiepku, ktorú môžete použiť na cestičky alebo mulčovanie. Ak máte veľa stromov, s ktorými sa musíte vysporiadať, investíciu do kvalitného drviča záhradného odpadu nebudete ľutovať.

Ako si vybrať ten najlepší záhradný drvič

Záhradné drviče musia urobiť jednu vec : ​​premeniť objemný záhradný odpad na úlomky a drevnú štiepku čo najrýchlejšie. Väčšina z nich používa nejakú formu čepeľového mechanizmu na krájanie vetvičiek a konárov na menšie kúsky, hoci niektoré modely pre veľké zaťaženie používajú hrebeňový valec na pretiahnutie materiálu a jeho rozdrvenie na kúsky. Hlavná vec, ktorá ich odlišuje, je veľkosť a cena. Väčšie a drahšie modely sú lepšie vybavené na manipuláciu s hrubšími konármi a zvyčajne majú väčšiu nádobu alebo zberný kôš namontovaný tam, kde sa drvina dostane.

Napájanie

Väčšina záhradných drvičov používa elektromotory, takže na napájanie budete potrebovať kábel. K dispozícii je niekoľko vysokovýkonných benzínových modelov a tieto by sa možno oplatilo pozrieť, ak potrebujete urobiť veľa práce na konci veľkej záhrady alebo ak máte väčšie stromy a konáre, ktoré potrebujú drvenie.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore