Našli ste nižšiu cenu?

Najlepší záhradný kultivátor pre vašu záhradu v roku 2023

Záhradný kultivátor je schopnýnástroj na premiešanie a prevzdušňovanie pôdy. Používa sa tiež na rovnomerné zamiešanie kompostu a hnojiva do zeme, aby sa pripravila na pestovanie rastlín. Kultivátor možno použiť na prípravu záhonov, ako aj zeleninových záhrad pred vyklíčením.

(post) Najlepší záhradný kultivátor pre vašu záhradu v roku 2023

Tipy na výber kultivátora

  • Ak hľadáte stredne veľký kultivátor, ktorý poskytuje skvelé funkcie za nízku cenu, elektrický kultivátor je pre vás tým najlepším. Káblové elektrické záhradné kultivátory sa nevybijú v nevhodnom čase, a preto ich niektorí ľudia uprednostňujú pred akumulátorovými kultivátormi.
  • Pohodlie akumulátorového záhradného kultivátora je ale bezkonkurenčné.
  • Ak chcete záhradný benzínový kultivátor, ktorý poskytuje veľký výkon, štvortaktný záhradný kultivátor je pre vás tým najlepším.
  • Ak potrebujete kompaktný nástroj, ktorý vám môže ušetriť miesto, ktoré môžete využiť na iné účely, dvojtaktný kultivátor je skvelý benzínový kultivátor. Má ľahký dizajn no napriek svojej malej veľkosti kultivátor s minimálnou námahou upraví záhony pred a po sezóne, ľahko do pôdy zapracujete hnojivá a kompost.

Zvážte rozmery pozemku

Ak vlastníte veľký pozemok, sú optimálne väčšie záhradné kultivátory, zatiaľ čo malé alebo ručné kultivátory sú ideálne pre malé záhrady a dvory.

Hĺbka a typ pôdy

V prípade kamenistej pôdy alebo ílovitej pôdy možno budete potrebovať kombináciu kultivátora a rotavátora. Na záhony stačí kultivátor.

Pohodlie

Pri výbere záhradných kultivátorov alebo záhradných rotavátorov si vyberajtena základe funkcií a pohodlia. Na väčšie pozemky by sa napríklad hodil kolesový kultivátor.

Pohon kultivátora

Záhradné kultivátory sú napájané batériou (bezdrôtové) alebo elektrickými zásuvkami (káblové). Ak používate akumulátorové náradie, uistite sa, že batéria má dlhú výdrž, zatiaľ čo modely záhradných kultivátorov s káblom potrebujú dlhé predlžovacie káble, aby sa dostali do najbližšej zásuvky.

Kultivátor skvele odštartuje vašu záhradu

Predtým, ako sa rozhodnete investovať do záhradného kultivátora alebo rotavátora, musíte zistiť, aké sú vaše presné potreby. Toto je najpodstatnejší faktor, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa, ktorý záhradný kultivátor je pre vás najlepší.

Online ponuka kultivátorov, dostupných aj skladom v našej predajni Romerx

S výberom vám radi pomôžeme.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore