Našli ste nižšiu cenu?

Najlepší čas na kúpu kosačky na trávu

Optimálne mesiace na nákup kosačky na trávu sú Marec až Apríl. Počas týchto mesiacov existuje viac príležitostí na nákup kosačky na trávu za nižšiu cenu.

Najlepší čas na nákup

Predaj kosačiek na trávu raketovo stúpa od apríla do septembra každý rok. To dáva zmysel, keďže tráva medzi jarou a letom prekvitá a majitelia domov trávia viac času vonku a starajú sa o svoje trávniky.

Keď je ponuka vysoká, čo vedie k rušnej sezóne, ale dopyt je stále relatívne nízky, sú k dispozícii kosačky na trávu s možnosťou priaznivejšej ceny a rozsiahlejšieho sortimentu. Keď však dopyt stúpa, top modely sa môžu vypredať.

8a3e841de401794d9337

Na začiatku každého roka si predajcovia vytvárajú svoje zásoby. Preto môže byť rozumné vydržať a kúpiť si kosačku na trávu medzi Februárom a Marcom. Predsezónne výpredaje a modely z predchádzajúceho roka ponúkajú kupujúcim v týchto mesiacoch možnosť zakúpiť si kvalitnú kosačku za prijateľnú cenu.

Dopyt začína stúpať v Apríli. Najmä v prvej polovici mesiaca sa oplatí navštíviť miestnych predajcov, kedy ponúkajú špeciálne ponuky, aby vzbudili záujem ľudí. Apríl je stále skvelý čas na nákup a získanie prehľadu o nových modeloch kosačiek.

Aj počas rušnej sezóny na jar a v lete môžete natrafiť na zľavy a vyberať so širokej ponuky noviniek.

Tipy na nákup kosačky na trávu:

Servis záhradnej techniky

Niektoré veľké predajne a hobby-markety neposkytujú servis na všetko, čo predávajú, takže je dôležité nájsť svojho miestneho predajcu, ktorý vykonáva aj servis. Týmto spôsobom sa môžete uistiť, že ak potrebujete opravu, môžete ju vykonať rýchlo, lacno a profesionálne. Odborníci odporúčajú aby ste si vybrali uznávanú značku. Možno zaplatíte viac, ale životnosť kosačky vykompenzuje náklady na nákup nového stroja každých pár rokov.

Nižšie uvádzame to najlepšie z našej ponuky kosačiek na trávu, aby ste sa na prichádzajúcu sezónu mohli pripraviť čo najlepšie.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore