Našli ste nižšiu cenu?

Krovinorez alebo vyžínač ktorý stroj vybrať

krovinorez alebo vyzinac ktory stroj vybrat

Struna, alebo žací nôž? Ktorý záhradný stroj vybrať? Snáď každý, kto si niekedy vyberal krovinorez alebo vyžínač, pozná túto dilemu. Struna, alebo žací nôž? Každý z nástrojov má svoje nesporné výhody a hodí sa na špecifickú činnosť. To, s čím si struna neporadí, s nožmi zvládnete hravo a naopak. Ktorý nástroj teda vybrať?

Krovinorez STIHL všetstranný pomocník

Činností, ktoré krovinorez zvládne, je naozaj veľa. Krovinorez poslúži na drobné úpravy anglického trávnika aj na kosenie vysokej trávy, lúky až po kríky a výrub slabých stromčekov. Každá činnosť ale vyžaduje svoj špeciálny žací nástroj, bez ktorého vytúžený výsledok len ťažko dosiahnete. V ponuke krovinorezov STIHL nájdete nástroj pre vaše potreby.

Žacie nástroje pre vyžínanie okolo prekážok

Pre vyžínanie okolo prekážok, ako sú steny, hrany schodov, obrubníky trávnatých plôch a záhonov a najbližšie okolie stromov a kríkov, dokonale poslúži strunový krovinorez. Pri nečakanom zachytení o prekážku nehrozí zničenie stroja, ani prekážky. Podľa výkonnostnej triedy krovinorezu a pracovných podmienok je možné meniť struny podľa priemeru tak, aby výsledok zodpovedal presne vašim predstavám. Na výber pri krovinoreze STIHL máte rôzne žacie hlavy.  S výberom správneho priemeru aj typu struny ku krovinorezu vám pomôže váš odborný predajca.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore