Našli ste nižšiu cenu?

Elektrocentrála – elektrina vždy a všade

Najdôležitejšie parametre každej elektrocentrály sú prevádzkový výkon a regulácia napätia – rozhodujú totiž o tom, ktoré spotrebiče možno pomocou danej elektrocentrály poháňať.

elektrocentrala elektrina vzdy a vsade

Elektrocentrálu vyberajte hlavne podľa prevádzkového výkonu a spôsobu regulácie napätia – tieto dva údaje sú zásadné a určujú, aké spotrebiče pomocou elektrocentrály môžete napájať. Pozerajte sa tiež na to, či je elektrocentrála jednofázová alebo trojfázová.

Aký pohon elektrocentrály vybrať?

Najčastejšie elektrocentrály sú benzínové, stretnete sa ale tiež s dieselovými. Na výkon ich pohon vplyv nemá, sledujte skôr spotrebu, prevádzkové náklady či ekologickosť prevádzky.

Benzínová elektroncentrála

Ak potrebujete dostatok elektrickej energie pre svoje elektrické spotrebiče na stavbe, na chate, na lodi či pri kempovaní, či len ako záložný zdroj, generátory z našej ponuky techniky vám elektrický prúd spoľahlivo dodajú. Nájdete u nás najžiadanejšie elektrocentrály z ponuky svetových výrobcov. Srdcom takýchto elektro agregátov je osvedčený motor, používaný v rôznych modifikáciách po celom svete aj v tých najťažších podmienkach.

Nezabudnite na kvalitný motor

O tom, ako bude elektrocentrála pripravená na prevádzku, ako dlho bude slúžiť a ako stabilné bude výsledné napätie, rozhoduje tiež použitý motor, ktorý elektrocentrálu poháňa.

Ak sa chcete na svoj záložný zdroj energie naozaj spoľahnúť, potom voľte značkové preverené motory – napr. Elektrocentrály HONDA, Hecht, Al-Ko, Briggs&Stratton, alebo Güde. U nich máte záruku nielen jednoduchej údržby, mnohoročnej prevádzky, ale predovšetkým toho, že v prípade poruchy ľahko zaistíte servis a náhradné diely.

Tá správna elektrocentrála vám skrátka ušetrí veľa práce, energie a peňazí. Vyberajte v našom e-shope elektrocentrálu vhodnú ako záložný zdroj presne pre vaše potreby.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore