Našli ste nižšiu cenu?

Benzínové kosačky na trávu s pojazdom TIP

benzinove kosacky na travu s pojazdom tip

Vybrať a kúpiť benzínovú kosačku na trávu nemusí byť vždy jednoduchá záležitosť. Na trhu je veľké množstvo najrôznejších modelov, ktoré sú určené pre rôzne druhy trávnatých plôch. V našom sortimente nájdete rôzne tipy na kosačky s pojazdom, ktoré určite stoja za všimnutie a ak sa rozhodnete práve pre jednu z nich, máte istotu, že ste investovali do kvalitných a výkonných strojov.

Motorová benzínová kosačka HECHT 548 SW

Základ kosačky HECHT 548 SW 5 in 1 je tvorený pevným oceľovým materiálom s odolným náterom, na ktorom je usadený výkonný benzínový motor s objemom 135 cm³. Pod šasi rotuje nôž so záberom 46 cm. Kosačka umožňuje ako bežné kosenie, tak mulčovanie. Má modernú prevodovku, ktorá zaručuje dlhšiu životnosť, pohodlné mäkčené madlá a centrálne nastavenie výšky kosenia. Kosačka je vybavená pojazdom, ktorý ušetrí veľa námahy. Je možné ju vďaka príslušenstvu jednoducho a bez náradia prestavať na mulčovaciu prevádzku, alebo použiť bočné vyhadzovanie namiesto zberného koša. Poteší tiež rýchle zloženie madiel pre jednoduchší transport aj úsporu miesta v garáži a kvalitné kombinovaný 60-litrový zberný kôš. Kosačka disponuje konštrukciou EDGE CUTTING pre lepšie kosenie pozdĺž plotov a múrikov.

Nezávislé testovanie kosačky

Benzínová kosačka HECHT 548 SW sa s vynikajúcim výsledkom zúčastnila testovania v nezávislom teste D-test, kde porazila konkurenčné kosačky Al-Ko 470 BRV Premium za 492,00 €, Mountfield MTF 4820PD za 596,00 €, Honda HRG465C3SDEX za 601,00 €, Husqvarna R 145 SV za 439,00 € a ďalšie, v teste 14 kosačiek so záberom 46 cm.

Vyššie menovanú kosačku, ale aj veľa ďalších strojov nájdete na e-shope www.romerx.sk alebo v našej predajni.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore