Našli ste nižšiu cenu?

Čo by ste mali vedieť o používaní motorovej píly

883a169c567f1228ce44

Potrebujete narezať palivové drevo, orezať stromy alebo niektoré celkom odrezať? Reťazové píly sú perfektným nástrojom na vykonanie týchto prác – šetria čas a energiu a poskytujú profesionálne vyzerajúce prevedenie.

Či už chcete orezať stromy na ťažko dostupných miestach, orezať konáre okolo domu alebo pripraviť palivové drevo na nadchádzajúcu zimu, máme rad jednoducho ovládateľných reťazových píl a prerezávačov, ktoré túto prácu zvládnu.

Každá z našich dostupných reťazových píl sa dobre udržiava a jednoducho ovláda. Používame iba špičkové profesionálne značky reťazových píl; Stihl, Hecht, Al-ko, Güde a Stiga.

Výrub stromovRezanie stromovPrerezávanie väčších konárovĽahká práca pri rezaní palivového drevaPrerezávacie píly sú najlepšie na orezávanie zadných konárov vo výške alebo na prerezávanie a tvarovanie stromov a kríkov.

Typy reťazových píl

Romerx ponúka rad reťazových píl, ktoré budú vyhovovať väčšine vašich požiadaviek na úpravu krajiny alebo záhrady okolo domu.

Akumulátorové reťazové píly Benzínové reťazové píly

28a3244997ed6665f627

Prerezávacia reťazová píla akumulátorová Al-Ko

Batéria

Akumulátorové reťazové píly sú tichšie a čistejšie a majú menšie vibrácie ako benzínové a ponúkajú užívateľsky prívetivejšiu manipuláciu, pretože ich štartovanie a používanie je často jednoduchšie. S akumulátorovou reťazovou pílou nemáte žiadny motor, ktorý by ste museli dopĺňať a udržiavať, ale musíte z času na čas počítať s potrebou dobiť batériu (s každou batériou získate asi 40 minút práce). Tieto reťazové píly sú ideálne na menšie terénne úpravy okolo domu a na rezanie menších kúskov dreva na palivové drevo. Batérie je možné dobiť za približne 40 minút, takže by ste ich mali byť schopní vymeniť a pokračovať v práci.

Benzín

Dostupné v rôznych dĺžkach reťazovej lišty. Benzínové reťazové píly ponúkajú vyšší výkon a môžu byť hlučnejšie. Sú najlepšie, ak potrebujete pracovať na diaľku, pretože si môžete doplniť palivo na cestách a nemusíte nabíjať batériu.

Ako vždy, tím Romerx v miestnej predajni záhradnej techniky vám bude vedieť poradiť najlepšiu reťazovú pílu v závislosti od vašich požiadaviek na prácu.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore