Našli ste nižšiu cenu?

Aku nožnice na živý plot plotostrihy

Nožnice na živý plot sú nutnosťou pre každého, kto chce mať krásnu, dobre udržiavanú záhradu. Dni ručného strihania nožnicami sú dávno preč. So správnym plotostrihom túto úlohu zvládnete ľahko a bezpečne a môžete si vychutnať krásu vašej záhrady bez zbytočnej námahy. Akumulátorové nožnice na živý plot by mali byť základným nástrojom v každej záhradkárskej výbave.

aku noznice na zivy plot plotostrihy

Aku plotostrihy vám umožnia dostať vaše živé ploty a kríky do najlepšieho stavu, bez toho, aby ste na túto činnosť museli minúť príliš veľa času alebo energie. Tie správne nožnice na živý plot urobia prácu efektívne, bezpečne a rýchlo.

Ak ste niekedy museli strihať živý plot klasickými ručnými nožnicami, budete vedieť, akým pomocníkom môže byť dobrý plotostrih. Nielenže vám ušetrí čas a predíde boľavým rukám a ramenám, ale získate aj oveľa upravenejší, ostrý finiš vášho živého plota. Kvalitne ostrihané ploty podporujú zdravý rast, poskytujú upravenú hranicu pre vašu záhradu a pridávajú štruktúru a dokonca aj trochu zábavy do záhradného dizajnu.

Akumulátorové AKU nožnice na živý plot

Ak sa nechcete starať o káble alebo uprednostňujete slobodu pohybu, bezšnúrové akumulátorové nožnice budú na živý plot ideálne. Sú ľahké, obvykle medzi 2 až 3 kg a sú tichšie ako benzínové modely. Akumulátorové nožnice sú dodávané s lítium-iónovou batériou, ktorá má dobrú výdrž a rýchlo sa nabíja. Niektoré značky ponúkajú univerzálne, zameniteľné nástroje. To znamená, že môžete mať množstvo rôznych záhradných elektrických nástrojov a na ich prevádzku potrebujete len jednu batériu.

Batérie majú dve dôležité hodnoty – výkon batérie sa meria vo voltoch (V) čím viac voltov, tým výkonnejší bude plotostrih. Druhá hodnota je v ampérhodinách (Ah). Tá determinuje dobu prevádzky batérií, čím vyššia je kapacita, tým dlhšie batéria vydrží.

Výhody akumulátorových plotostrihov

môžu byť použité kdekoľvekbez emisiíjednoduché použitielacnejšie ako benzínovéžiadny napájací kábel

Ten správny plotostrih vám ušetrí veľa práce a energie, zároveň vám pomôže zachovať váš živý plot v dobre udržiavanom stave. Vyberajte v našom e-shope akumulátorové plotostrihy (nožnice na živý plot) vhodné pre vašu záhradu.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore