Našli ste nižšiu cenu?

Prečo by ste mali používať malotraktor?

Zaujíma vás najlepší typ taktora pre vašu záhradu? Budete chcieť nájsť taký, ktorý vyhovuje vášmu rozsahu a štýlu produkcie zeleniny. Podľa našich skúseností je najlepšou možnosťou dvojkolesový malotraktor.

8b1ebd7108be7ceb897c

Jednoducho povedané, malotraktory pre menších poľnohospodárov – nutnosť pre každého záhradníka pracujúceho so systémom minimálnej orby. Okrem toho, že je odolný a ľahko sa používa, je malotraktor mimoriadne všestranný a vďaka svojim pripojiteľným komponentom môže podporovať množstvo úloh na rôznych typoch pôdy.

Čo je to malotraktor?

Stroj je poháňaný motorom, ktorý dokáže pracovať s rôznym náradím, ktoré možno použiť na malotraktor, v závislosti od potrieb a prostredia vašej záhrady.

Prečo používať malotraktor na vašej záhrade / poli?

Malotraktor ponúka neuveriteľnú hodnotu pre vašu obrábanú plochu a predstavuje jediné, výkonné zariadenie, ktoré dokáže podporovať množstvo činností len s jednou pohonnou jednotkou. V porovnaní s ťažkým traktorom bežnej veľkosti je malotraktor ľahký a dokonale navrhnutý na použitie v malých poľnohospodárskych systémoch.

Čo všetko malotraktor dokáže?

Keď ho budete mať, môžete využívať jeho množstvo prídavných zariadení na prípravu záhona, zapracovanie hnojiva a zber plodín. S elegantnými kosačkami, pluhmi, hrebeňovými frézami, snehovými frézami… tento zoznam je pôsobivý a umožní vám urobiť veľa! A to je pre zaneprázdneného pestovateľa dosť veľká výhoda, takže zvážte, ako by sa toto zariadenie dalo použiť na vašej záhrade alebo poli.

Tu sú najlepšie prídavné zariadenia pre malotraktory, ktoré potrebuje každý pestovateľ:

Brány: Použite ich na kultiváciu pôdy, kyprenie a rozbitie veľkých hrúd pôdy. Využiť sa dajú aj na jeseň pri zbere zvyškov plodín. Kosačka: Použite ju na kosenie buriny alebo vysokej trávy. Rotavátor: Použite na pôdy, s ktorými sa veľmi ťažko pracuje. Pluh: Použite ho na stavbu vyvýšených záhonov. Pluh využijete aj na oranie a snežný pluh na odhŕňanie snehu.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore