Našli ste nižšiu cenu?

Najlepšie generátory elektriny pre rok 2022

Výpadky elektriny môžu byť v najlepšom prípade nepríjemnosťou a v horšom vážnym rizikom. Pripravte sa lepšie s týmito generátormi elektriny.

1639019f11b3e0ec469d

Primárnym účelom elektrických generátorov je poskytnúť záložnú energiu v dôsledku výpadkov, aj keď existujú generátory, ktoré slúžia ako jediný zdroj energie.

Na čo sa používa prenosný generátor elektriny?

Prenosné generátory elektriny (elektrocentrály) zvyčajne napájajú nevyhnutné malé spotrebiče v domácnosti alebo pri kempovaní. Ako už názov napovedá, ide o pohyblivé elektrocentrály.

Invertorové generátory elektriny

Invertorové generátory elektriny sú ľahké a kompaktné. Elektrocentrála invertor skutočne zodpovedá definícii prenosného generátora. Napájanie elektroniky pomocou generátora môže byť zložité, ale práve pre to sú invertorové generátory elektriny neoceniteľné. Aj keď majú mnoho aplikácií, sú obzvlášť užitočné pre počítače, mikrovlnné rúry, mobilné telefóny a iné citlivé elektronické zariadenia, ktoré potrebujú určité hodnoty napätia a frekvencie.

Profesionálne generátory elektriny

Pre ťažké a dlhodobé použitie na farme, na stavenisku, vo vozidle s občerstvení atď. profesionálny prenosný generátor elektriny je najlepšia voľba. Tieto výkonné elektrocentrály sú vyrábané pre profesionálov, ktorí uznávajú, že kvalita nie je lacná.  Profesionálne generátory sú navrhnuté tak, aby fungovali počas celej zmeny na dennej báze.

Všetky generátory elektrickej energie, ktoré nájdete v ponuke Romerx sú inteligentné, ľahké, kompaktné a skvele sa hodia na prevádzku množstva ľahkých až ťažkých spotrebičov v závislosti od ich kapacity.

a5e054ed38c9f9b64d22

Prezrite si náš výber tých najlepších generátorov elektriny pre rok 2022 z našej ponuky:

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore