Našli ste nižšiu cenu?

Kosačky na trávu: Ako si vybrať?

Pýtate sa aký typ kosačky je pre vás ten pravý? Pred kúpou kosačky na trávu zvážte aké sú vaše nároky a možnosti, tu sú hlavné parametre ovplyvňujúce vhodnú kosačku pre vás:

Veľkosť a tvar trávnika, ktorý je potrebné kosiťChcete si kúpiť kosačku, ktorá zberá pokosenú trávu?Chcete si kúpiť elektrickú, benzínovú, akumulátorovú kosačku alebo robotickú kosačku?

Kosačky na trávu pre malé záhrady

Elektrické kosačky sú menšie, ľahšie a pohodlnejšie sa pohybujú ako ťažšie benzínové kosačky. Výhodou elektrických kosačiek je, že vyžadujú menej údržby ako benzínová kosačka. Pred kúpou elektrickej kosačky na trávu zvážte, aký dlhý potrebujete elektrický kábel. Prezrite si náš kompletný sortiment elektrických kosačiek na trávu .

Ak máte na kosenie menší trávnik, možno budete chcieť kúpiť ručnú kosačku. Ak si kúpite ručnú kosačku, nemusíte sa báť pridávania benzínu, nabíjania batérií alebo prenášania kábla. Moderné ručné kosačky sa ľahko používajú a vyžadujú oveľa menej údržby. Vyžadujú minimum servisu a sú takmer nehlučné. Pozrite sa na celú našu ponuku ručných kosačiek na trávu .

Nákup akumulátorovej kosačky môže byť pre vás tou správnou voľbou, ak máte menší trávnik. Ak si kúpite jednu z týchto kosačiek na trávu, môžete očakávať dlhší čas chodu a rýchlejšie nabíjanie v porovnaní so staršími modelmi, pretože sú s technológiou lítium-iónových batérií pokročilejšie. Prezrite si celú našu ponuku akumulátorových kosačiek na trávu .

Kosačky na trávu pre stredne veľké trávniky

Ak máte stredne veľký trávnik, môžete tiež zvážiť kúpu benzínovej kosačky. Pridaný výkon, ktorý prináša nákup benzínových kosačiek, znamená, že je možné kosiť dlhšiu trávu bez väčších starostí. Ak vás znepokojujú údržbárske práce súvisiace s kúpou benzínovej kosačky, nemusí to tak byť. Benzínové kosačky sa oveľa jednoduchšie udržiavajú ako kedysi. Benzínové kosačky na trávu používajú benzín priamo z čerpadla, takže nie je potrebné miešanie. Jednou z hlavných výhod nákupu benzínovej kosačky je nedostatok potrebného napájacieho kábla – to znamená, že sa dá použiť kdekoľvek. Ak si kúpite benzínovú kosačku a budete sa o ňu dobre starať, môže slúžiť mnoho rokov. Ak si kúpite benzínovú kosačku s vlastným pohonom, urobí väčšinu tvrdej práce za vás. Prezrite si celú našu ponuku benzínových kosačiek .

Dobrá akumulátorová kosačka si poradí aj so stredne veľkým trávnikom. Stojí za zváženie mierne väčšia šírka záberu, ktorá zníži počet krokov, ktoré musíte ísť hore a dole, a pomôže skrátiť čas kosenia. Prezrite si celú našu ponuku akumulátorových kosačiek na trávu.

Kosačky na trávu pre veľké trávniky

Ak je váš trávnik obrovský alebo udržiavate veľké plochy trávy, možno by ste si chceli kúpiť traktorovú kosačku. Traktorová kosačka vám uľahčí starostlivosť o veľký trávnik. Jazda na kosačke urobí všetku ťažkú ​​prácu za vás. Pred kúpou traktorovej kosačky na trávu musíte mať na pamäti, že vyžadujú väčšiu starostlivosť a servis ako ostatné kosačky, podobne ako vaše auto. Prezrite si celú našu ponuku traktorových kosačiek na trávu .

Ak máte veľký rovný alebo pravidelný trávnik alebo niekoľko menších plôch trávnika a zdá sa vám, že kosenie trávy je únavné a časovo náročné, prečo neuvažovať o robotickej kosačke? Vykonajú náročnú prácu, aby udržali vašu trávu v poriadku a prichádzajú s radom funkcií, vrátane dažďových senzorov, sledovania GPS a zariadení proti krádeži. Pozrite sa na náš sortiment robotických kosačiek.

Ponúkame široký sortiment rôznych typov kosačiek na trávu svetových značiek Stihl, Hecht, Al-ko, Stiga, Honda. Predaj kosačiek je podporovaný profesionálnym servisno-technickým zázemím s dobre preškolenými  pracovníkmi. Vyberte si z našej širokej ponuky kosačiek na trávu do vašej záhrady.

U nás nájdete kvalitné a výkonné kosačky na trávu. Kompletnú ponuku nájdete v našom e-shope alebo predajni Romerx.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore