Našli ste nižšiu cenu?

Kosačky s benzínovým pohonom a pojazdom môžu mať viacero funkcií

Kosačky s benzínovým pohonom sú veľmi žiadanou technikou a ide o najpredávanejšie záhradné kosačky ​​vôbec. Narozdiel od kosačiek na aku či elektrický pohon majú benzínové kosačky množstvo výhod a aktuálne tieto motorové kosačky ponúknu užívateľovi najviac benefitov. Aké sú to?

Benzínové kosačky s pojazdom majú vyšší výkon a kvôli svojej odolnosti sú určené pre väčší trávnik a náročnejší terén. Najvýkonnejšie motorové kosačky si jednoducho poradia aj s vysokou trávou – hustým trávnym porastom, kopcom alebo členitejším terénom.

Benzínová kosačka s pojazdom je podmienkou

Pojazd kosačky je možnosťou, ktorá je v prípade benzínových modelov nevyhnutnosťou. Takáto benzínová kosačka s pojazdom patrí medzi najvyhľadávanejšie varianty zo všetkých druhov kosačiek. Je to hlavne preto, že manipulácia s takou kosačkou je veľmi jednoduchá. Záhradné kosačky s benzínovým motorom majú vyššiu hmotnosť a bez pojazdu by bolo ich ovládanie a manipulácia náročnou činnosťou. Aj kvôli tomu si kosačka s pojazdom vyžaduje adekvátny výkon, čo má za následok aj samotnú rýchlosť pohybu. Niektoré benzínové kosačky majú aj variabilný pojazd, vďaka ktorému môžete rýchlosť regulovať. Benzínové kosačky s pojazdom prácu významné zjednodušujú a šetria vaše sily.

Rôznorodé funkcie a možnosti spracovania trávy

Aj v sortimente záhradných kosačiek prichádzajú výrobcovia s vylepšeniami, výstrelkami a zaujímavými funkciami, ktoré sú pre záhradkárov veľmi nápomocné. Prezrite si tie funkcie a vlastnosti kosačiek, ktoré sa vám v praxi určite môžu zísť.

Elektrické štartovanie – naštartujete rýchlo pomocou tlačidla alebo kľúčom bez nutnosti použitia ručného štartovania lankom.Indikátor naplnenia zberného koša – mechanický indikátor naplnenia zberného koša dáva informáciu o tom, že je nutné kôš vysypať.Priemer a typ kolies – väčšie zadné aj predné kolesá zjednodušujú pohyb kosačky a uľahčujú manipuláciu s ňou. Väčšie kolesá tiež ponúknu lepší priechod v teréne. Bočné vyhadzovanie – vďaka tomu možno trávu vyhadzovať smerom od vás. Nemusíte tak trávu zbierať do koša, mulčovať ani využívať nebezpečnejšie zadné vyhadzovanie.Mulčovanie trávy – možnosť, ktorú využíva veľké množstvo kutilov. Okrem kosenie je táto tráva navyše rozrezaná na maličké steblá a dostáva sa tak medzi ostatnú trávu. Rovnako tento materiál poslúži ako hnojivo pre trávnik.Výškovo nastaviteľná rukoväť – ide o ergonomický prvok, vďaka ktorému bude manipulácia s kosačkou jednoduchá pre nižších aj vyšších užívateľov.Edge cutting – táto technológia umožňuje kosenie pozdĺž obrubníku či plota. Najčastejšie je telo kosačky vybavené gumovými alebo plastovými tŕňmi.Variabilný pojazd kosačky – táto funkcia umožňuje nastavenie rýchlosti jazdy.

Ponúkame široký sortiment benzínových kosačiek s pojazdom rôznych značiek, kosačky Stihl, Hecht, Al-ko, Stiga, Honda. Predaj záhradnej techniky je podporovaný profesionálnym servisno-technickým zázemím s dobre preškolenými  pracovníkmi. Vyberte si z našej širokej ponuky benzínových kosačiek s pojadzom do vašej záhrady.

U nás nájdete kvalitné a výkonné benzínové kosačky. Kompletnú ponuku nájdete v našom e-shope alebo predajni Romerx.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore