Našli ste nižšiu cenu?

Vyberte si správny krovinorez

Krovinorez slúži na čistenie vegetácie, ako je tráva, malé kríky, hustý porast kríkov a iných rastlín. Čím hrubšia je vegetácia, tým výkonnejší krovinorez potrebujete.

Krovinorez sa dodáva s dlhým hriadeľom na zvýšenie jeho pracovného rozsahu. So správnym príslušenstvom ho môžete používať na viacúčelové použitie, ako je kosenie trávy, čistenie kríkov a redukcia menších rastlín.

Môže byť použitý na rôznych miestach, ako sú záhrady, okraje trávnika, pole, živé ploty, ťažba lesa atď. Typ stroja, ktorý potrebujete, závisí od vášho účelu.

Užitočné rady pri výbere správneho krovinorezu

Krovinorez by mal mať dobrý tlmič (alebo tlmiaci systém), aby ste s ním mohli pracovať dlho bez únavy.Mal by byť navrhnutý s ohľadom na efektivitu a pohodlie, teda ergonomicky navrhnutý tak, aby vám uľahčil prácu.Krovinorez by mal byť dostatočne výkonný, aby najlepšie vyhovoval vašim potrebám. Preto si vyberte ten, ktorý zvládne vaše očakávania. Nakupujte iba od dodávateľa, ktorý vám pomôže so servisom a údržbou.

Bez ohľadu na to, či hľadáte krovinorez v Bratislave alebo Košiciach, my v Romerx odosielame tovar v rámci celého Slovenska. Vyberajte z našej ponuky krovinorezov svetových výrobcov. V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať.

Ponúkame široký sortiment záhradnej a lesnej techniky, krovinorezy svetových značiek Stihl, Hecht, Al-ko, Stiga, Honda a iné. Súčasne je predaj podporovaný  aj profesionálnym servisno-technickým zázemím s dobre preškolenými  pracovníkmi. Kompletnú ponuku krovinorezov nájdete v našom e-shope alebo predajni Romerx.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore