Našli ste nižšiu cenu?

Ako si vybrať najlepšiu traktorovú kosačku pre váš dvor

Prečo tlačiť, keď môžete šoférovať? Traktorové kosačky sú efektívnejšie ako tlačené modely a dokážu kosiť oveľa širšie riadky. Traktorové kosačky sú najvhodnejšie pre veľké, rovné dvory.

Na čo treba myslieť pred kúpou záhradného traktora

Pretože je dostupných toľko rôznych typov záhradných traktorov, chcete sa uistiť, že si vyberiete taký, ktorý bude najlepšie vyhovovať vášmu konkrétnemu dvoru a potrebám.

Aká je rozloha môjho trávnika?

Či už máte malý alebo veľký trávnik, potrebujete traktorovú kosačku, ktorá je vhodná pre vaše potreby. Menší dvor si bude vyžadovať menej výkonné stroje, zatiaľ čo niekto s veľkou trávou môže chcieť niečo odolnejšie. Rozhodnite sa, aký veľký je váš dvor a aký typ kosenia robíte, a potom zistite, aký druh traktorovej kosačky má zmysel.

Aké funkcie vyžadovať od svojej traktorovej kosačky

S množstvom rôznych dostupných funkcií môže byť ťažké vybrať, ktoré sú pre vás tie pravé. Ak si vopred uvediete všetky svoje požiadavky, budete vedieť, čo hľadáte. Takže keď si kúpite váš záhradný traktor, bude to presne to, čo ste hľadali.

Traktorová kosačka poháňaná manuálnym prevodom alebo automatickyVrecovanie alebo mulčovanie

Aký je typ môjho trávnika

Ak ste v oblasti s kopcovitým terénom, budete chcieť traktorovú kosačku, ktorá zvládne tieto svahy. Ak máte čo do činenia s rovnejším a hladším povrchom, zvážte kúpu traktorovej kosačky, ktorá sa po nich bude ľahko pohybovať. Ak je váš dvor niekde medzi, potom by ste sa mali poobzerať po kosačke na trávu, ktorá je obratná a výkonná. Hoci traktorové kosačky s nulovým otočením nemusia byť najlepšou voľbou pre oblasti s množstvom kopcov, je ťažké poprieť ich dôležitosť a schopnosti prechádzať všetkými typmi terénu.

Je ešte niečo čo by sme mali vedieť pred kúpou traktorovej kosačky?

Posledná vec, ktorú je potrebné zvážiť pred kúpou traktorovej kosačky, je, či by vám nejaké ďalšie príslušenstvo uľahčilo život. Preskúmajte svoje možnosti, pretože vám môžu z dlhodobého hľadiska ušetriť čas a peniaze (ako aj bolesti chrbta).

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore