Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Doprava ZDARMA

Traktor Kubota L1522D Rops

Cena s DPH /
 
32 028,00
bez DPH 26 690,00 €

do 24 hodín

Kúpiť
+

Ak hľadáte kompaktný traktor, ktorý je robustný, vysoko odolný, ľahko ovládateľný, udržiavateľný a takisto cenovo dostupný, potom sú nové kompaktné traktory série Kubota L1 pre Vás perfektnou voľbou.

Kód produktu:

10078

Výrobca:

KUBOTA

Typ motora:

Kubota V2403-CR-TE5-GE3

Hmotnosť výrobku[kg]:

1900

Nádrž [l]:

50

Rozmer [cm]:

dxšxv, 324x147x255

Kolesá:

predné 9,5-16, zadné 13,6x28

Ďaľšie vlastnosti:

brzdy mokré viackotúčové, hydraulický posilňovač riadenia, otáčky zadného vývodového hriadeľa 540 ot./min, 3-bodový hydraulický záves s max. zdvihom 1750 kg, kat. I., 1 hydraulický okruh

Poznámka:

tento model je dodávaný bez kabíny

Motor:

4-valec diesel vodou chladený

Výkon [kW]:

38

Výkon [HP]:

51.7

Zdvihový objem [cm3]:

2434

Prevodovka:

manuálna synchronizovaná, 8 rýchlostí vpred, 8 vzad

Ak hľadáte kompaktný traktor, ktorý je robustný, vysoko odolný, ľahko ovládateľný, udržiavateľný a takisto cenovo dostupný, potom sú nové kompaktné traktory série Kubota L1 pre Vás perfektnou voľbou. Tieto stroje ako Kubota L1522 D Rops ponúkajú bezkonkurečný pomer ceny a výkonu. Vďaka najnovšej technológii motorov Stage V sú taktiež mimoriadne šetrné k životnému prostrediu. Zadný záves s pôsobivou hmotnosťou 1 750 kg, ktorá Vám umožní pripevniť aj to najťažšie náradie. S možnosťou výberu medzi praktickou ochranou alebo pohodlím po celý rok, sú tieto kompaktné traktory L1522D k dispozícii so zadným slkopným ochranným systémom proti prevráteniu (ROPS). Významné rozšírenie škály aplikácii pre všetky modely novej rady L1 predstavuje možnosť voliteľného vybavenia prednými čelnými nakladačmi Kubota LA 805 (L1-452) a LA 1055 (L1-522 a L1-552). Maximálny komfort aj počas dlhých pracovných dní zaisťuje výškovo nastaviteľný volant a pohodlné sedadlo vodiča. Ľahkú údržbu ako aj servis traktora zabezpečuje jednodielny kryt motora, ktorý je možné úplne otvoriť.

DOPRAVA ZDARMA

Tento traktor Kubota L1522D Rops privezieme zdarma priamo k Vám a poskytneme Vám všetky potrebné informácie k prevádzke a údržbe. Samozrejmosťou je aj následný záručný a pozáručný servis.

Všestrannosť, výkon a výborná investícia každý deň

Dosiahnuť na konci dňa dokonalý výsledok, je pre vás rozhodujúce. K tomu vám dopomôžu kompaktné traktory série L1 od spoločnosti Kubota. S množstvom užitočných funkcií pre zvýšenie pohodlia, bezpečnosti a efektivity sú spoľahlivým traktorom, s ktorým dosiahnete perfektné výsledky a na svoju prácu budete hrdí. Traktory radu L1 sú vybavené najnovšou generáciou výkonných 3-valcových a 4-valcových dieselových motorov. Tieto moderné motory Kubota sa vyznačujú vysokým výkonom a vynikajúcimi výkonovými rezervami. Efektívne motory Stage V sú nielen ekologickejšie, ale aj majú nižšiu spotrebu paliva.

Motory, ktoré milujú tvrdú prácu

Tiché a výkonné motory kombinujú odolnosť, produktivitu a dostatok výkonových rezerv na podporu vašej každodennej práce.

Jednoduchá údržba

Jednoduchá údržba traktorov výrazne uľahčuje vašu každodennú starostlivosť o traktor. Jednodielna kapota traktora sa dá naširoko otvoriť a všetky dôležité miesta určené na údržbu, ako sú filtre, chladiče, maznice atď., sú ľahko prístupné.

Naplňte raz a pracujte dlhšie

Ste pripravení byť zaneprázdnení? U traktorov radu L1 nehrozí, že by vám došlo palivo: do veľkorysej palivovej nádrže sa zmestí až 50 litrov nafty. S plnou nádržou máte zaručený dlhý pracovný deň bez nutnosti tankovať.

Presné a efektívne radenie prevodových stupňov

Nová séria L1 ponúka na výber z dvoch prevodových systémov. Manuálna prevodovka umožňuje vysokú účinnosť pri práci v teréne. Hydrostatická prevodovka (HST) s tromi stupňami rýchlosti ponúka neprekonateľnú plynulosť a odozvu. Všetky prevodovky predstavujú kvalitu ,,Made by Kubota´´, na ktorú sa dá každý deň spoľahnúť.