Našli ste nižšiu cenu?

ZĽAVOVÝ KUPÓN!

ZĽAVA 5%

PLATÍ PRE VŠETKY PRODUKTY OKREM SEKCIE TRAKTORY.

romerx5

Stavebnicové malotraktory

Malotraktor je nenahraditeľný stroj určený pre záhradkárov, pestovateľov zeleniny, malé poľnohospodárstva. Zoranie malých políčok, kultivácia pôdy, vyorávanie, preprava, kultivácia, kosenie. To všetko s jedným strojom s jednoduchou výmenou príslušenstva.

Záhradné malotraktory sa hodia pre menšie poľnohospodárstva. Ich výhodou v porovnaní s klasickými malými traktormi sú nižšie zriaďovacie, aj prevádzkové náklady, väčšia obratnosť stroja a lepšia uskladniteľnosť.Stavebnicové malotraktory – motor a podvozok dopĺňa široké spektrum príslušenstva pre rôzne práce. Ide o variabilný stavebnicový systém pre prácu s pôdou, kosenie, komunálne práce a prevoz materiálu. Profesionálne vyhotovenie je zárukou funkčnosti stroja a jeho bezproblémového celoročného využitia v rôznych podmienkach.

stavebnicove malotraktory

Univerzálny podvozok s motorom ponesie každé príslušenstvo

K malotraktoru si môžte dokúpiť nasledovné príslušenstvo: rotačný kyprič pôdy – rotavátor, vyorávač zemiakov, brány, pluh za malotraktor, hrobkovacia radlica, vozík na prepravu materiálu, obracač sena, kosačka, rozmetadlo, rotačný zmeták, snehová radlica aj snežná fréza na zimu.Malotraktory na predaj s bohatým vybavením nájdete aj v našej predajni, alebo si ich môžte objednať online. Nájdete u nás malotraktory značiek MKS, Vari, Agzat a Hecht.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore