Našli ste nižšiu cenu?

Stavebnicové malotraktory

Malotraktor je nenahraditeľný stroj určený pre záhradkárov, pestovateľov zeleniny, malé poľnohospodárstva. Zoranie malých políčok, kultivácia pôdy, vyorávanie, preprava, kultivácia, kosenie. To všetko s jedným strojom s jednoduchou výmenou príslušenstva.

Záhradné malotraktory sa hodia pre menšie poľnohospodárstva. Ich výhodou v porovnaní s klasickými malými traktormi sú nižšie zriaďovacie, aj prevádzkové náklady, väčšia obratnosť stroja a lepšia uskladniteľnosť.Stavebnicové malotraktory – motor a podvozok dopĺňa široké spektrum príslušenstva pre rôzne práce. Ide o variabilný stavebnicový systém pre prácu s pôdou, kosenie, komunálne práce a prevoz materiálu. Profesionálne vyhotovenie je zárukou funkčnosti stroja a jeho bezproblémového celoročného využitia v rôznych podmienkach.

stavebnicove malotraktory

Univerzálny podvozok s motorom ponesie každé príslušenstvo

K malotraktoru si môžte dokúpiť nasledovné príslušenstvo: rotačný kyprič pôdy – rotavátor, vyorávač zemiakov, brány, pluh za malotraktor, hrobkovacia radlica, vozík na prepravu materiálu, obracač sena, kosačka, rozmetadlo, rotačný zmeták, snehová radlica aj snežná fréza na zimu.Malotraktory na predaj s bohatým vybavením nájdete aj v našej predajni, alebo si ich môžte objednať online. Nájdete u nás malotraktory značiek MKS, Vari, Agzat a Hecht.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore