Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Záhradné sedenie

Posedieť si v záhrade, relaxovať, stretnúť sa s rodinou, či priateľmi. Balkón, altánok, či záhradná terasa si v lete žiadajú útulné sedenie. Ako nájsť záhradný nábytok, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky?

Pri kúpe záhradného nábytku sme síce limitovaní veľkosťou priestoru a vo väčšine prípadov aj možnosťami jeho uskladnenia, úplnú slobodu zato ale máme vo výbere materiálov a doplnkov k nemu.

Predstavte si, kto a ako bude nábytok najčastejšie využívať. Posedenie v zimnej záhrade pre veľkú rodinu, či príležitostné stolovanie pri grile pre vás a vašich známych, vyžaduje rozdielne riešenia.

Mnohorakosť záhradného nábytku badať aj v rôznych použitých materiáloch. Ak chcete, aby vám záhradné sedenie vydržalo čo najdlhšie, možno aj na celý život, investujte do kvalitných materiálov. Lacný plastový stôl so stoličkami poslúži príliš krátko, o pohodlí ani nehovoriac.
Máte záhradu v štýle, do ktorého sa hodí minimalistický kovový nábytok? Možno sa rozhodnete pre takmer bezúdržbové materiály ako je umelý ratan, možno radšej uprednostníte kvalitný záhradný nábytok z tvrdého tropického dreva.

Drevo je obľúbeným materiálom záhradného sedenia
Záhradné siete - hamaky

Záhradné zostavy v sebe zahŕňajú záhradný stôl, záhradné stoličky, aj lavice. Vychytávkou je aj hojdacia lavička, bez potreby jej zavesenia, lavička s možnosťou rozloženia jej strednej časti na stolík, či záhradné lavice s úložným priestorom.  

Sedenie a relax v záhrade si môžte spestriť aj netradičnými kúskami záhradného nábytku a doplnkami, ako sú napríklad hojdacie siete - hamaky. Niektoré hamaky je možné kúpiť aj s konštrukciou na ich zavesenie, iné ľahko zavesíte na dva blízke stromy.

Záhradné lehátka sú tiež vďačným kusom z rodiny záhradného nábytku. Sú polohovateľné a strieška, podhlavník, či odkladacia polička ešte viac pridávajú na ich pohodlnosti.

Nezabudnite však aj na to, že záhradný stôl, stoličky, aj ležadlá je potrebné mimo sezóny uskladniť. Veľmi vďačný je preto nábytok z ľahších materiálov, ktorý jednoducho zložíte.

Buďte praktickí. Sedáky na stoličky a matrace na záhradné ležadlá vyberajte tak, aby boli jednoducho snímateľné a oprateľné. Pokiaľ nemáte uzatvárateľnú zimnú záhradu, alebo vašu terasu neprekrýva markíza, vyberajte sedáky, ktoré v prípade dažďa ľahko pozbierate a ukryjete pod prístrešok.

Príďte si pozrieť širokú ponuku záhradného nábytku do predajne Romerx v Krušovciach, alebo online, v našom e-shope v časti záhradný nábytok.