Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Najlepšie prenosné elektrocentrály roku 2022

Získajte energiu kdekoľvek ju potrebujete s prenosnou elektrocentrálou. Pri výbere typu elektrocentrály je potrebné zvážiť veľa vecí: príkon spotrebičov, ktoré chcete napájať, rôzne druhy používaného paliva a výkonové možnosti generátora. Získajte viac informácií o najpopulárnejších typoch elektrocentrály.

Prenosná elektrocentrála

Prenosná elektrocentrála, ako už názov napovedá, je typ generátora, ktorý je ľahko prenosný. Tieto generátory majú často kolesá, vďaka čomu sa dajú ľahko pohybovať a dodávať elektrinu kdekoľvek. Prenosné elektrocentrály zvyčajne fungujú na benzín a sú cenovo dostupnejšie ako záložné generátory.

Benzínová elektrocentrála

Benzínová elektrocentrála je najbežnejším typom generátora elektriny a je skvelou voľbou pre spotrebiče a nástroje s nižším výkonom. Pokiaľ ide o náklady, benzínové elektrocentrály sú zvyčajne najlacnejšie.

Invertorová elektrocentrála

Invertorová elektrocentrála je podobná prenosnému generátoru v tom, že je menšia a ľahšie sa prepravuje. Invertorové elektrocentrály bývajú ešte ľahšie ako štandardné prenosné elektrocentrály. Sú tiež tichšie, vďaka čomu sú vhodné na širšiu škálu aktivít vrátane výletov do prírody.

Invertor a štandardné prenosné generátory sa líšia typom elektriny, ktorú vyrábajú, množstvom energie, ktorú dokážu vyrobiť, prenosnosťou, hlučnosťou a cenou. Invertorové elektrocentrály bývajú drahšie a produkujú menej energie, ale sú prenosnejšie, tichšie, je možné pripojiť aj citlivé elektronické zariadenia a produkujú menej emisií.

Pri výbere elektrocentrály z našej ponuky v Romerx by sme chceli ponúknuť rôzne možnosti, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám aj vášmu rozpočtu. Malé, základné elektrocentrályzačínajú okolo 170 €, ale väčšie modely môžu stáť viac ako 3 000 €.

Tu je niekoľko overených modelov:


Ak si stále nie ste istí, akú elektrocentrálu si vybrať, neváhajte nás kontaktovať, alebo nás navštívte v našej predajni a spolu sa pozrieme na výber tej najlepšej elektrocentrály pre vás.