Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Elektrická kosačka na trávu pre menšie záhradky

Elektrická kosačka na trávu pre menšie záhradky

Práve rozloha trávnika, jeho terénne nerovnosti a prístup sú hlavnými kritériami, akú kosačku na trávu si vybrať.  Elektrická kosačka vám pre malý trávnik určite postačí. Jej výhody a cena vás presvedčí!

Na menšie plochy využijete elektrickú kosačku

Elektrické kosačky sa pre kompaktné rozmery, ľahkú manipuláciu aj primeraný výkon stali obľúbenými medzi majiteľovi menších záhradiek. Stačí ju len zapojiť do zásuvky a môžete kosiť.

Výhodou je tichý chod, vďaka ktorému nebudete pri práci rušiť susedov. Motor nespaľuje žiadne palivo, prevádzka je tým pádom šetrný k životnému prostrediu. Stroj uskladníte takmer kdekoľvek, nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu ani servis.

Elektrická kosačka na trávu

Elektrická kosačka na trávu patrí k najlacnejším typom, lacnejšia je tiež ich prevádzka. Vyznačujú sa nízkou hmotnosťou a vďaka tomu sa ľahko obsluhujú. Elektrická kosačka je vhodná aj pre svahovité plochy. Elektrická kosačka na trávu je najvhodnejšia na malé až stredné záhrady o rozlohe približne do 700 m2.

Malé elektrické kosačky bez pohonu kolies s plastovým košmi vynikajú svojou ľahkosťou, takže sa hodia aj na členitejšie pozemky, kde je potreba kosiť okolo záhonov, stromov či kríkov, takže sa s kosačkou viac manipuluje.