Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Oznámenie

Z dôvodu súčasných opatrení prepravných spoločností Vás prosíme,
aby ste pre tovar s hmotnosťou nad 50 kg použili platbu kartou online, alebo platbu prevodom na účet.

Ďakujeme za pochopenie

AKU záhradné náradie

AKU náradie kutilov

Vďaka bezuhlíkovým motorom je aku batériové náradie tichšie, má menšie nároky na údržbu a predovšetkým, väčší akčný rádius na jedno nabitie. Nemalou výhodou je aj možnosť pracovať v miestach, kde je to k prívodnej zásuvke elektriny ďaleko.

Odstrihnite sa od šnúry

Voľnosť bez zábran - Akumulátorový program je založený na moderných a výkonných strojoch a náradí v spojení s pútavým dizajnom. Jedná sa o rad veľmi výkonných akumulátorových strojov s dostatočným výkonom a dlhou pracovnou výdržou, ktorú zabezpečuje 36V Li-ion batéria s kapacitou 4, 6 alebo 9 Ah.

36V je úplne optimálnym potenciálom výkonu pre daný typ strojov. Je to záruka sily a výkonu. Batérie sú navrhnuté tak, aby sa dali použiť v akomkoľvek akumulátorovom strojmi rovnakej značky. Nabíjačka nabije 4 Ah batériu už za 35minut. Ergonómia, tichý chod, nízka hmotnosť, malé vibrácie a komfort pri práci, to sú hlavné prednosti akumulátorových strojov a náradia.

Najlepšie AKU náradie pre záhradné použitie

Akumulátorový pohon je stále populárnejší. A zďaleka sa nejedná len o aku skrutkovače, ale na trhu bežne nájdete akumulátorové kosačky alebo motorové píly. Čo všetko nám môže aku náradie ponúknuť?