Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Ako si vybrať krovinorez

Pri výbere krovinorezu myslíme predovšetkým na účel jeho využitia. Potrebujete povyžínať okraje po kosení kosačkou - okolo záhonov a stromov? V tomto prípade vám bude stačiť vyžínač. Ak sa ale potrebujete porátať s vysokou burinou a náletmi drevín na veľkom pozemku, určite zvoľte kvalitný a výkonný krovinorez.

Strunové motorové vyžínače na dokosenie plôch majú niekoľko typických znakov. Zahnutie v jeho spodnej časti a kosenie strunou. Vďaka jeho nižšej hmotnosti a držadlu je ľahko ovládateľný a skladovateľný.

Na vyššiu trávu, rezanie menších drevín a náletov je vhodný výkonný krovinorez s rukovaťou a výkonom motora prenášaným cez hriadeľ. Praktický je aj popruh na zavesenie, ktorý odbremení váš chrbát. 

Profesionálne krovinorezy sú vhodné na nepretržitú prevádzku. Majú nastaviteľnú rukoväť a znižovanie vibrácií.

Spoľahlivý krovinorez z kvalitných materiálov, s motorom od overeného výrobcu je základom spokojnosti zákazníka. Dôležitý je materiál a kvalita vyhotovenia sekacích nožov, aj silná a odolná hriadeľ. Ak sa rozhodujete pre krovinorez za nižšiu cenu, dbajte na kvalitu výrobcu, dostupnosť náhradných dielov a servisovania.

Naši predajcovia vám na základe bohatých skúseností radi poradia s výberom krovinorezu vhodného presne pre vás.

Ako si vybrať krovinorez