Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Zľavový kupón!


Zľava 5%

Nie, ďakujem

Radíme Vám

Potrebujete záhradnú kosačku, motorovú pílu, snežnú frézu, či inú záhradnú a komunálnu techniku? Radi vám poradíme pri jej výbere.

Sú benzínové reťazové píly lepšie ako elektrické?

Sú benzínové reťazové píly lepšie ako elektrické?

Ak zvažujete nákup motorovej píly, ale neviete, či sa rozhodnúť pre benzínovú alebo elektrickú pílu, máme pre vás prehľad ich výhod a nevýhod.

Aký je rozdiel medzi záhradným malotraktorom a rotavátorom?

Aký je rozdiel medzi záhradným malotraktorom a rotavátorom?

Medzi záhradnými rotavátormi a malotraktormi je veľa rozdielov. Napríklad záhradné rotavátory sú určené pre menšie záhrady, ktoré potrebujú časté odstraňovanie buriny, zatiaľ čo malotraktory sú vhodnejšie pre väčšie záhrady. Záhradné rotavátory majú zvyčajne menšie kolesá ako malotraktory, vďaka čomu sú lepšie na manévrovanie v úzkych priestoroch.

Čo je lepšie akumulátorová alebo benzínová kosačka?

Čo je lepšie akumulátorová alebo benzínová kosačka?

V dnešnej dobe existujú akumulátorové kosačky, ktoré sú vhodné aj na veľké trávnaté plochy rovnako ako benzínové kosačky. Sú však lepšou voľbou?

Nožnice na živý plot vs. plotostrih: Čo je lepšie?

Nožnice na živý plot vs. plotostrih: Čo je lepšie?

Splnenie záhradných povinností si vyžaduje špecifické zručnosti a nástroje. Jedným z najčastejších problémov je starostlivosť o živé ploty a dreviny. Nie je jasné, aký nástroj si máte vybrať, a ak si musíte vybrať medzi nožnicami na živý plot a plotostrihom, môže to byť nie úplne jednoznačné.

Najlepšie elektrické kosačky na trávu roku 2022

Najlepšie elektrické kosačky na trávu roku 2022

Elektrické kosačky môžu byť ľahšie, tichšie a vďaka často používanému tlačidlovému dizajnu sa často ľahšie štartujú ako ich náprotivky na benzín.

Pokiaľ ide o výber medzi elektrickou kosačkou s káblom alebo akumulátorovou kosačkou s batériou, kupujúci musia posúdiť veľkosť svojho dvora, prístup k zásuvke a celkovú potrebu pohodlia.

Najlepší záhradný drvič 2022

Najlepší záhradný drvič 2022

Premeňte svoje odumreté konáre na drevnú štiepku. Záhradný drvič si poradí s odrezkami živého plotu aj dreveným odpadom. 

Vyberte si správny krovinorez

Vyberte si správny krovinorez

Krovinorez slúži na čistenie vegetácie, ako je tráva, malé kríky, hustý porast kríkov a iných rastlín. Čím hrubšia je vegetácia, tým výkonnejší krovinorez potrebujete.

Aké výhody prináša robotická kosačka

Aké výhody prináša robotická kosačka

Tlačiť kosačku, dokonca aj s pojazdom, môže byť únavná a časovo náročná práca. Ale čo ak sa kosačka ovláda sama? Máme na mysli na robotickú kosačku na trávnik. Predstavíme vám výhody robotickej kosačky ako alternatívy k tradičným kosačkám alebo traktorovým kosačkám.

Tipy a triky ako vertikutátor pomôže s prevzdušnením trávnika

Tipy a triky ako vertikutátor pomôže s prevzdušnením trávnika

Pravidelná a dlhodobá starostlivosť je rozhodujúca pre udržanie atraktívneho trávnika. Samotné kosenie však vždy nestačí. Vertikutáciou a prevzdušnením trávnika môžete pomôcť zlepšiť príjem vody, kyslíka a živín. Oboje odporúčame robiť niekoľkokrát do roka.

Najpredávanejšie traktorové kosačky

Najpredávanejšie traktorové kosačky

Na trhu je veľa skvelých traktorových kosačiek, ale ktorá z nich je najlepšia? Máme niečo pre každého, či už hľadáte cenovo dostupnú možnosť alebo niečo s rôznymi funkciami.

Správny výber kosačky na trávu

Správny výber kosačky na trávu

Keď príde čas na výber novej kosačky na trávu, máte veľa možností z čoho vyberať. Či už hľadáte akciové benzínové kosačky alebo benzínové kosačky s pojazdom a mnohými funkciami, u nás nájdete všetko spomínané! Pomôžeme vám nájsť model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a zodpovedá vášmu rozpočtu.

Strunové vyžínače alebo krovinorezy? Ktorý z nich je lepší

Strunové vyžínače alebo krovinorezy? Ktorý z nich je lepší

Strunové vyžínače a krovinorezy vyzerajú trochu podobne. Ak idete čisto podľa názvov produktov, zdá sa, že strunový vyžínač používate najmä na vyžínanie trávy a krovinorez na kosenie kríkov. Porovnali sme strunové vyžínače a krovinorezy, aby ste si vybrali tú najlepšiu voľbu pre svoju prácu v záhrade.

Agzat: Najlepšie malotraktory pre záhradkárov

Agzat: Najlepšie malotraktory pre záhradkárov

Jedným z najbežnejších typov malotraktorov, ktoré sa používajú v záhradníctve, sú malotraktory Agzat.  Ak máte záhradu a chcete robiť nejakú prácu bez cudzej pomoci, potom je pre vás malotraktor Agzat najlepší pomocník.  Čím je tento typ malotraktora jedinečný?

Výhody traktorových kosačiek s nulovým polomerom otáčania

Výhody traktorových kosačiek s nulovým polomerom otáčania

Obľúbenosť traktorových kosačiek s nulovým polomerom otáčania medzi domácimi používateľmi rýchlo rastie. Aké sú hlavné výhody kosenia s nulovým otočením? Hlavným faktorom je rýchlosť prevádzky a časová úspora spojená s nulovým polomerom otáčania. Takáto traktorová kosačka vám môže skrátiť čas strávený kosením trávy na polovicu bez námahy kosením okolo prekážok a stiesnených priestorov.

Najlepšie plotostrihy nožnice na živý plot, vďaka ktorým bude vaša záhrada top

Najlepšie plotostrihy nožnice na živý plot, vďaka ktorým bude vaša záhrada top

Nožnice na živý plot alebo plotostrih na kríky je stroj používaný na strihanie, zastrihovanie a tvarovanie kríkov a živých plotov. Nožnice na živý plot sa používajú po stáročia a postupom času sa plotostrih vyvíjal, vďaka čomu môžete ľahko premeniť vašu záhradu na profesionálne udržiavané miesto bez toho, aby ste sa moc namáhali. Údržba vašej záhrady sa tak stáva jednoduchou a nebudete cítiť potrebu najať si záhradníka, aby túto prácu vykonal vždy, keď to bude potrebné.

Prečo je prevzdušňovanie trávnika také dôležité a ako na to

Prečo je prevzdušňovanie trávnika také dôležité a ako na to

Prevzdušňovanie je jednou z najdôležitejších úloh údržby trávnika, no často sa naň zabúda. Zistite prečo je prevzdušňovanie dôležité a prečo je najvhodnejší nástroj na túto činnosť benzínový vertikutátor.

Archív článkov