Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Radíme Vám

Potrebujete záhradnú kosačku, motorovú pílu, snežnú frézu, či inú záhradnú a komunálnu techniku? Radi vám poradíme pri jej výbere.

Strunové vyžínače alebo krovinorezy? Ktorý z nich je lepší

Strunové vyžínače alebo krovinorezy? Ktorý z nich je lepší

Strunové vyžínače a krovinorezy vyzerajú trochu podobne. Ak idete čisto podľa názvov produktov, zdá sa, že strunový vyžínač používate najmä na vyžínanie trávy a krovinorez na kosenie kríkov. Porovnali sme strunové vyžínače a krovinorezy, aby ste si vybrali tú najlepšiu voľbu pre svoju prácu v záhrade.

Agzat: Najlepšie malotraktory pre záhradkárov

Agzat: Najlepšie malotraktory pre záhradkárov

Jedným z najbežnejších typov malotraktorov, ktoré sa používajú v záhradníctve, sú malotraktory Agzat.  Ak máte záhradu a chcete robiť nejakú prácu bez cudzej pomoci, potom je pre vás malotraktor Agzat najlepší pomocník.  Čím je tento typ malotraktora jedinečný?

Výhody traktorových kosačiek s nulovým polomerom otáčania

Výhody traktorových kosačiek s nulovým polomerom otáčania

Obľúbenosť traktorových kosačiek s nulovým polomerom otáčania medzi domácimi používateľmi rýchlo rastie. Aké sú hlavné výhody kosenia s nulovým otočením? Hlavným faktorom je rýchlosť prevádzky a časová úspora spojená s nulovým polomerom otáčania. Takáto traktorová kosačka vám môže skrátiť čas strávený kosením trávy na polovicu bez námahy kosením okolo prekážok a stiesnených priestorov.

Najlepšie plotostrihy nožnice na živý plot, vďaka ktorým bude vaša záhrada top

Najlepšie plotostrihy nožnice na živý plot, vďaka ktorým bude vaša záhrada top

Nožnice na živý plot alebo plotostrih na kríky je stroj používaný na strihanie, zastrihovanie a tvarovanie kríkov a živých plotov. Nožnice na živý plot sa používajú po stáročia a postupom času sa plotostrih vyvíjal, vďaka čomu môžete ľahko premeniť vašu záhradu na profesionálne udržiavané miesto bez toho, aby ste sa moc namáhali. Údržba vašej záhrady sa tak stáva jednoduchou a nebudete cítiť potrebu najať si záhradníka, aby túto prácu vykonal vždy, keď to bude potrebné.

Prečo je prevzdušňovanie trávnika také dôležité a ako na to

Prečo je prevzdušňovanie trávnika také dôležité a ako na to

Prevzdušňovanie je jednou z najdôležitejších úloh údržby trávnika, no často sa naň zabúda. Zistite prečo je prevzdušňovanie dôležité a prečo je najvhodnejší nástroj na túto činnosť benzínový vertikutátor.

Ako pripraviť kosačku na jar

Ako pripraviť kosačku na jar


Skorá jar je ideálny čas na to, aby ste svoj záhradný traktor alebo kosačku pripravili tak, že budú schopné správne fungovať, keď to budete potrebovať.
Teraz prichádza čas skontrolovať olej, nabrúsiť čepele a vymeniť diely svojej kosačke na trávu.

Najlepší čas na kúpu kosačky na trávu

Najlepší čas na kúpu kosačky na trávu

Optimálne mesiace na nákup kosačky na trávu sú Marec až Apríl. Počas týchto mesiacov existuje viac príležitostí na nákup kosačky na trávu za nižšiu cenu.

Čítajte ďalej a dozviete sa viac o tom, kedy si kúpiť kosačku na trávu.

Najlepšie rotavátory na rok 2022

Najlepšie rotavátory na rok 2022

Príprava pôdy na sadenie môže byť náročná práca, preto by ste sa mali uistiť, že máte na túto prácu ten správny stroj. Výkonný rotavátor pomôže rozdrviť zhutnenú pôdu a primiešať do nej hnojivo na pestovanie trávy, rastlín, kvetov alebo zeleniny.

Čo je lepšie vybrať: Traktor alebo malotraktor

Čo je lepšie vybrať: Traktor alebo malotraktor

S obrábaním pôdy je spojené veľa práce. Riešením takýchto poľnohospodárskych problémov je správne zvolená technika. Je dobré, že dnes existuje možnosť nákupu zariadení s potrebnými mechanizmami a funkciami, na trhu sú jednotky od popredných domácich a zahraničných výrobcov rôznych prevedení. Vhodnú možnosť pre seba nájde veľký farmár aj majiteľ malej farmy. Zistite viac o vlastnostiach malých zariadení ako sú malotraktory, ktoré sú dostupné pre väčšinu hospodárov.

Najlepšie generátory elektriny pre rok 2022

Najlepšie generátory elektriny pre rok 2022

Výpadky elektriny môžu byť v najlepšom prípade nepríjemnosťou a v horšom vážnym rizikom. Pripravte sa lepšie s týmito generátormi elektriny.

Najlepšie robotické kosačky pre váš trávnik

Najlepšie robotické kosačky pre váš trávnik

Páči sa vám využitie robotických kosačiek na trávu? Prezrite si náš výber toho najlepšieho, od cenovo dostupných až po prémiové modely.

Snehová fréza či kombinovaná traktorová kosačka na trávu - so snehom si poradia obe

Snehová fréza či kombinovaná traktorová kosačka na trávu - so snehom si poradia obe

Používanie traktorovej kosačky na trávu spolu s nadstavcom na snehovú frézu na zimnú sezónu môže znieť ako náročná úloha. Preto je potrebné nájsť správnu kombináciu, ktorá bude pre vás tá pravá. Nájdite tú najlepšiu kombinovanú kosačku na trávu so snehovou frézou, ktorá nielen spolupracuje, ale zároveň sa v nej budete cítiť pohodlne.

Tu je niekoľko faktorov, ktoré je potrebné zvážiť pred kúpou traktorovej kosačky na trávu a / alebo snehovej frézy.

Čo by ste mali vedieť o používaní motorovej píly

Čo by ste mali vedieť o používaní motorovej píly

Potrebujete narezať palivové drevo, orezať stromy alebo niektoré celkom odrezať? Reťazové píly sú perfektným nástrojom na vykonanie týchto prác – šetria čas a energiu a poskytujú profesionálne vyzerajúce prevedenie.

Najlepšie kosačky na trávu a záhradné traktory

Najlepšie kosačky na trávu a záhradné traktory

Kúpa novej výkonnej kosačky na trávu je investíciou do atraktívnosti vašej nehnuteľnosti. A bez ohľadu na to, či investujete niekoľko stoviek eur alebo tisíc, chcete vedieť, že vaša nová traktorová kosačka bude túto prácu robiť dobre, sezónu po sezóne.

Najlepšie cenovo dostupné snehové frézy

Najlepšie cenovo dostupné snehové frézy

Vo väčšine prípadov dokáže dobrá dvojstupňová snehová fréza odpratávať rovnako dobre ako trojstupňový model. Ešte viac ušetríte, ak sa rozhodnete pre kompaktnú dvojstupňovú snehovú frézu, ktorá dokáže odpratávať do rovnakej hĺbky ako klasická snežná fréza, ale o niečo užšej dráhe. Skončíte tak, že na veľkej príjazdovej ceste urobíte viac prejazdov, ale ušetríte peniaze a s mnohými kompaktnými modelmi sa dá trochu ľahšie manévrovať kvôli ich menšej veľkosti.

Je kosačka na trávu či záhradný traktor to pravé pre váš dvor?

Je kosačka na trávu či záhradný traktor to pravé pre váš dvor?

Hľadáte novú kosačku na trávu alebo záhradný traktor? Zistite, ktorý typ je najlepší pre váš dvor. 

Archív článkov