Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Cena

Lisy na ovocie

Kohútik na odtok a reguláciu štavy z lisu VARES

Kohútik určený na odtok a regúlaciu šťavy z lisu.

 
do 24 hodín
19,00
Kúpiť
bez DPH15,83 €

Textilná vložka do lisu 18 l - profi

Vložka do lisu s objemom 18l/2t. Vložky do lisu sa používajú tiež na priemyslové lisovanie a vynikajú maximálnou tlakovou odolnosťou a zároveň čistotou výsledného produktu. Nie je nutné ovocnú šťavu filtrovať. Vložku je možné prať v práčke pri max teplote 30°C, bez použitia pracieho prostriedku, šetrné pranie. Nesmie sa žehliť

 
do 24 hodín
29,00
Kúpiť
bez DPH24,17 €

Textilná vložka do lisu 50 l - profi

Vložka do lisu s objemom 50l/5t. Vložky do lisu sa používajú tiež na priemyslové lisovanie a vynikajú maximálnou tlakovou odolnosťou a zároveň čistotou výsledného produktu. Nie je nutné ovocnú šťavu filtrovať. Vložku je možné prať v práčke pri max teplote 30°C, bez použitia pracieho prostriedku, šetrné pranie. Nesmie sa žehliť.

 
do 24 hodín
39,00
Kúpiť
bez DPH32,50 €

Lis ovocia HYDRAULIC 2 Ton - 18 l

Lis na ovocie HYDRAUIC 18l/2t je menší, ale veľmi šikovný a robustný lis s hydraulickou panenkou 2 T umiestnenou v spodnej časti koša. Jeho výhodou je vynikajúca manipulácia pri lisovaní, panenku nie je potrebné dávať von, pre prestavenie lisovacieho kroku použite hornúnerezovú prítlačnú tyč s otvormi. Lisovanie je komfortné a rýchle. Objem koša 18L zodpovedá obsahu jednej nádoby drviča Shark Fruit. Textilná vložka nie je súčasťou lisu, je potrebné si ju objednať zvlášť. Materiál skeletu je nerez.

 
do 24 hodín
499,00
Kúpiť
bez DPH415,83 €

Lis ovocia HYDRAULIC 5 Ton - 50 l

Lis na ovocie HYDRAULIC 50l/5t je lis masívne konštrukcie s panenkou 5t umiestnenou na vrchu koša. Jednoduchá konštrukcia pre maximálny objem a výkon, ale zároveň s priaznivou cenou. Pre prestavenie kroku pri lisovaní je dodávaný dubový klát, ktorý sa umiestňuje pod hydraulickú panenku. Objem koša 50 L zodpovedá obsahu troch nádob drviča Shark Fruit. Textilná vložka nie je súčasťou balenia, je potrebné si ju objednať zvlášť. Materiál skeletu nerez.

 
do 24 hodín
649,00
Kúpiť
bez DPH540,83 €