Našli ste nižšiu cenu?

Letní pomocníci nielen do záhrady

Letní pomocníci nielen do záhrady

Firma Hecht má vo svojom sortimente spoľahlivých pomocníkov, ktorí sa vám v lete na záhrade perfektne zídu. Určite využijete ponorné záhradné čerpadlo, plynový záhradný gril v rôznych prevedeniach, v horúcich dňoch oceníte elektrický ochladzovač vzduchu, alebo mobilnú klimatizáciu či záhradnú vodáreň.

Ponorné záhradné čerpadlo

Benzínové čerpadlo vybavené kvalitným motorom zvládne  prečerpať až 18000 litrov za hodinu, do výšky skoro až desať metrov. Svoje využitie nájde na čerpanie čistej alebo úžitkovej ľahko znečistenej vody. Poslúži na  odčerpávanie jemne znečistenej vody v zatopenej pivnici, zjednoduší vypúšťanie vody z  bazéna, jednoducho odčerpá dažďovú vodu. Vhodné je aj pre jazierka potoky, nádrže a iné. Takéto ponorné čerpadlo ale nie je určené na čerpanie pitnej vody ani na čerpanie vody zo žumpy.

Plynový záhradný gril na propán-bután

Záhradné grily majú dokonalé rozmery a hodia sa aj na menší balkón alebo mestskú terasu. Grily Hecht sú výkonné zariadenia strednej kategórie a ponúkajú viac hlavných horákov. Disponujú nerezovými prvkami a ovládacím panelom, ich  grilovacia plocha je vybavená liatinovým roštom a liatinovým tále. Plynový gril nájdete v dizajnovom prevedení v kombinácií s drevom, nerezom a plechom. K jeho jednoduchému premiestneniu slúžia kolesá.

Elektrický ochladzovač vzduchu alebo mobilná klimatizácia

Má rôznorodé použitie, využijete ho ako ako ventilátor, zvlhčovač vzduchu, ochladzovač aj ionizátor. Prúd chladného vzduchu zo zariadenia je možné usmerniť pomocou lamiel, alebo zapnúť funkciu kývania, bud do strán, alebo smerom na hor a dol. Rýchlosti si viete nastaviť hneď tri. Prostredníctvom ionizátora môžete očakávať lepšiu pohodu, vyššiu sústredenosť a zvýšenie výkonnosti.  Princípom ionizátora je, že záporné ióny uľahčujú dýchanie, znižujú pocit únavy a zabezpečia aj ničím nerušený a pokojný spánok. Elektrický ochladzovač vzduchu alebo mobilná klimatizácia, ponúka funkciu časovača a obsahuje ľahké nádržky na vodu.

Záhradná vodáreň a vysokotlakový čistič

Domáca vodáreň vám zabezpečí silný výkon a disponuje oceľovou tlakovou nádobou. Vodáreň má perfektnú stabilitu vďaka masívnej podstave, predfilter a tiež vrchné madlo s čím je zabepečený jednoduchší transport. Zariadenie obsahuje tlakomer pre kontrolu výstupného tlaku. Takáto záhradná vodáreň je vhodná pre čerpanie čistej vody; nie je určená pre čerpanie pitnej vody. Tlakový čistič alebo aj záhradnú vysokotlakovú umývačku zase využijete prakticky po celý rok na množstvo úkonov. Okrem čistenia automobilov ich aj na upratovanie terasy, umývanie dlažby, vypláchnutie bazéna po sezóne.

Ponúkame široký sortiment nielen záhradných pomocníkov ale aj produktov do domácnosti ako je mobilná klimatizácia alebo ochladzovač vzduchu Hecht, záhradné grily, vysokotlakové čističe, či ponorné čerpadlá Hecht. Predaj záhradných doplnkov je podporovaný profesionálnym servisno-technickým zázemím s dobre preškolenými  pracovníkmi. Vyberte si z našej širokej ponuky pre dom a záhadu.

Pripravili sme pre vás širokú ponuku záhradných hobby produktov svetových výrobcov. Kompletnú ponuku produktov nájdete v našom e-shope alebo predajni Romerx.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore