Našli ste nižšiu cenu?

Dvojkolesové malotraktory: Typy a príslušenstvo

Traktory patria medzi moderné poľnohospodárske náradie a zaraďujú sa medzi ťažké zariadenia. Traktory pomáhajú farmárom orať alebo obrábať polia. Dvojkolesové traktory nazývané malotraktory majú aj rozsiahle príslušenstvo, ktoré pomáha nahradiť iné poľnohospodárske náradie.

Spolu s pokrokom v technológii sa začali vyvíjať traktory, ktoré pomáhajú pri mnohých ľudských prácach. V súčasnosti sa bežne používa 2-kolesový traktor (malotraktor) a 4-kolesový traktor. Tieto dva traktory majú rôzne príslušenstvo.

629e0020dafd3d245747

Malotraktor AGZAT je spoľahlivý pomocník do každej záhrady.  Disponuje spoľahlivou prevodovkou a vysokým výkonom. Využiť ho môžete na oranie, vyorávanie, kosenie, jarkovanie, kyprenie pôdy, prevoz a ťahanie nákladu a ďalšie práce v záhrade.

2d7e09c3835123242068

Rotačná bubnová kosačka na malotraktor AGZAT je skvelým pomocníkom pre kosenie vysokej trávy až do 1 m. Rotačná bubnová kosačka je adaptér, ktorý sa jednoducho (sponou) pripája k malotraktoru AGZAT.

Keďže sú malotraktory čoraz populárnejšie, na trhu je viac príslušenstva ako kedykoľvek predtým. 

8bac38146999aceef9e4

Malotraktor Vari s výklopným vozíkom vyrobený v Českej republike disponuje radou širokého príslušenstva pre najrôznejšie použitie. Na malotraktor Vari je možné pripojiť najrôznejšie pracovné náradie k orbe, sadeniu, vyorávaniu, k preprave, kultivácii, rekultivácii, bráneniu, koseniu, odhŕňaniu snehu a k iným účelom. Malotraktory sú určené hlavne pre záhradkárov, pestovateľom, firmám na údržbu komunikácií a verejných priestranstiev komunálnej sfére a pod. 

Motory HONDA

Akonáhle sa začali, ako motorové jednotky malotraktu Vari používať motory HONDA, okamžite si našli svojich skalných prívržencov pre svoj ľahký štart, malú spotrebu, nízke emisie, pracovitosť a spoľahlivosť. 

3f3bbbd094850381bee9

Nosič náradia NNT-2 slúži k uľahčeniu práce s malotraktorom AGZAT. Je vybavený nožnou a parkovacou brzdou dvoch pojazdových kolies so šípovým terénnym dezénom, polohovateľnou sedačkou a takisto jednoducho a plynulo polohovateľným závesom pre prídavné zariadenia (pluhy, sadzač…). 

Najpredávanejšie komponenty na malotraktor

Takže pre tých, ktorí si nedávno zaobstarali malotraktor (alebo o tom uvažujú), do akého náradia by ste mali investovať? Nie je prekvapením, že odpoveď závisí od toho, na čo budete svoj malotraktor používať. Najpredávanejšie príslušenstvo tvorí:Rotačný pluh: používa sa na primárne obrábanie pôdy, ako aj na pomoc pri tvarovaní trvalých vyvýšených záhonovRadlica: pomôcka na rýchle a efektívne čistenie chodníkov, menších ciest alebo plôch od snehu, sypkého materiálu alebo zeminy.Ťahané brány: slúžia na kyprenie pôdy, vyťahovanie buriny a zrovnávanie povrchu pôdy Bubnová kosačka: vďaka kvalitnému celokovovému telu má dlhú životnosť a poslúži na kosenie aj vo väčších záhradách, ovocných sadoch či verejných priestranstvách obcí. Rotačný kypryč : Používa sa na prekyprenie a urovnanie pôdy v záhradách, parkoch, vinohradoch a sadoch. Pripája sa k hnacej jednotke. 

Predajňa a e-shop ROMERX, ako jeden z hlavných distribútorov malotraktorov AGZAT a Vari disponuje bohatým sortimentom týchto zariadení a príslušenstva. A to nieje všetko. Práve kvôli vašej dôvere dávame zvláštny dôraz na kvalitu a komfort strojov a  tiež na kvalitné predajné a servisné služby. Samozrejmosťou preto je aj servis tejto záhradnej techniky.

U nás nájdete kvalitné a výkonné malotraktory Kompletnú ponuku si prezrite v našom e-shope alebo predajni Romerx. 

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore