Našli ste nižšiu cenu?

Aký záhradný traktor vybrať

Pýšite sa rozsiahlym pozemkom, ale jeho kosenie je náramne zdĺhavé? Nebaví vás neustále zasekávanie kosačky a nutnosť vyprázdňovania koša po každých pár metroch? Zamyslite sa nad nákupom záhradného traktora, ktorý vás týchto problémov ušetrí. Z nudného a fyzicky náročného kosenia sa zrazu stane príjemná prechádzka na čerstvom vzduchu a o vysypaní koša sa postará automatika.

aky zahradny traktor vybrat

Už pri jedinej návšteve predajne zistíte, že v skutočnosti sa pod jedným záhradným traktorom skrýva hneď niekoľko rôznych strojov.

Záhradné traktory sú primárne určené pre kosenie a zber trávy. Dôležitá je funkcia zberu trávy. Tejto funkcie sú podriadené celej konštrukciii záhradného traktora a osadený motor. Konfigurácia je dôležitá pre prípadnú voľbu ďalšieho príslušenstva.

Najvýznamnejšie značky záhradných traktorov

Vzhľadom k vysokej obstarávacej cene záhradných traktorov odporúčame vyberať výhradne modely z dielní renomovaných značiek. Radíme medzi ne napríklad spoločnosti Kubota alebo LS Tractor. Pri týchto značkách záhradných traktorov máte istotu stabilnej a bezproblémovej prevádzky, rovnako ako širokú dostupnosť servisných stredísk.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore